Центр міжнародної освіти

Центр міжнародної освіти (ЦМО) є організаційним і навчально–науковим структурним підрозділом Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Університету. Центр створено у 2012 році для забезпечення підготовки іноземних громадян до навчання в університетах України, а також для допомоги у вивченні української мови іноземцям, які бажають її знати.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2016-05-24-presentation-24-1.jpg

Завдання Центру

Основними завданнями та функціями ЦМО є такі:

• Підготовка іноземних громадян до навчання в університетах України у майбутньому за обраними освітньо–кваліфікаційними рівнями;
  • Організація навчання іноземних громадян в Центрі, підготовка підручників і посібників та інших навчально–методичних матеріалів для навчання іноземних громадян;
  • Організація позааудиторної культурно–виховної роботи з іноземними слухачами для їхнього ознайомлення з українською культурою і традиціями;
  • Оформлення документів для поселення слухачів у гуртожиток. Сприяння іноземним громадянам у вирішенні побутових питань у гуртожитку;
  • Оформлення угод на навчання, облік оплати за навчання;
  • Організація медичного обстеження і надання медичної допомоги слухачам ЦМО;
  • Організаційне сприяння іноземним громадянам у вступі до Університету;
  • Ведення паспортного обліку іноземних громадян – слухачів ЦМО;
  • Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України, які стосуються паспортно–реєстраційної роботи, міграційних і візових питань (у межах компетенції і повноважень ЦМО);
  • Здійснення контактів з іноземними дипломатичними відомствами та установами іноземних держав в Україні, з посольствами та консульствами України за кордоном, з відповідними компетентними органами України (у межах компетенції і повноважень ЦМО) щодо питань, пов’язаних з організацією набору для навчання і навчанням іноземних громадян у ЦМО;
  • Участь в організації та проведенні програм/шкіл для іноземних громадян;
  • Виконання інших завдань та функцій відповідно до законодавства України, Статуту Університету та Положення про Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

Колектив ЦМО

2018–2019 навчальний рік

Коваленко В.О. – керівник ЦМО (з 01.01.2019р.)

Викладачі:

Коваленко В.О., доцент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «Загальнонаукова термінологія»

Ценюх О.З., асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення», «УМІ. Короткий курс»

Сосна К.А., асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»

Пилат М.М.. асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»

Федюра Н.Б., асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»,

«УМІ. Короткий курс»

Сціра М.А., асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»

Працівники:

Сідун О.Б., інспектор (до 31.12.2018р.)

2017–2018 навчальний рік

Викладачі:

Коваленко В.О., доцент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»

Мерцало М.М.. асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»

Кухарчишин М.І., асистент – «Загальнонаукова термінологія»

Бубряк І.О. – історія

Цвігун Л.В., – математика, фізика

Папіш М.Я. – основи української та зарубіжної літератури

2016–2017 навчальний рік

Викладачі:

Цісар Н.З., доцент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»

Скиба К.А., асистент – «Українська мова як іноземна. Базовий курс», «УМІ. Розвиток мовлення»