Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Курси перепідготовки з питань радіаційної безпеки – Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Курси перепідготовки з питань радіаційної безпеки

На курсах перепідготовки з питань радіаційної безпеки Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки навчання проходять працівники підприємств та організацій, які здійснюють діяльність з джерелами іонізуючого випромінювання. Основною метою проведення курсового навчання є оновлення слухачами знань з радіаційної безпеки з врахуванням нових законодавчих, нормативних та регулюючих документів, які б дали змогу ефективно покращити безпеку персоналу при діяльності з використанням радіоізотопних та генеруючих джерел іонізуючих випромінювань.

Після проходження курсів слухачі, які успішно складають іспит, отримують свідоцтво встановленого зразка.

Тривалість курсів – два тижні. Обсяг – 72 год.

Адреса: 79017 м. Львів, вул. Ген. Тарнавського, 107, к. 217 «Лабораторія ядерного практикуму та дозиметрії ЛНУ імені Івана Франка», тел. 239-47-89.