Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Курси з вивчення іспанської мови – Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Курси з вивчення іспанської мови

Центр іспаністики на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки пропонує шестимісячні курси іспанської мови, основним завданням яких є розвиток та поглиблення мовної, мовленнєвої, фонетичної компетенції слухачів, засвоєння ними морфологічної і синтаксичної структури іспанської мови.

Заняття в центрі проводять викладачі кафедри французької філології. Слухачі курсів за допомогою автентичних текстів, актуальної інформації та підручників з Іспанії здобувають знання з сучасної іспанської  мови, які можуть застосовувати на практиці.

Після завершення курсу та складення підсумкового тестування слухачі курсів отримують посвідчення про відповідний рівень та якість володіння іспанською мовою.

Адреса: 79000 м. Львів, вул. Університетська, 1, к. 422 «Центр іспаністики»

email:  susanatroc@hotmail.com