Курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)

09.10.2018 | 15:01

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)

Термін навчання – 26.1130.11.2018 р.

Прийом документів – 10.10-22.11.2018 р.

Перелік документів, які необхідно подати для зарахування на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів):

1. Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Копія свідоцтва арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).
  3. Копія паспорта (1, 2 сторінки та сторінка із зазначеним місцем реєстрації).
  4. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  5. Договір про надання освітньої послуги (заповнюється в Інституті).
  6. Копія квитанції про сплату освітньої послуги.

Вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) становить 1700 грн.

Після успішного складання підсумкового заліку за результатами проходження курсів підвищення кваліфікації слухачі курсів отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), яке є необхідною умовою для подальшого провадження діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

За довідками звертатись:

м. Львів, вул. Січових Стрільців,16, кім. 108