Набір на курси підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”

07.09.2017 | 10:12

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка у 2017/18 н.р. проводить набір на курси підвищення кваліфікації  фахівців за спеціальністю “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа“. Обсяг годин – 72.

Кількість слухачів  у групі  – 15.

Вартість  навчання – 780 грн.

Після закінчення навчання на курсах видається свідоцтво встановленого зразка.

Реєстрація на курси  проводиться за адресою:  Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, 79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців,  16,  кім. 108,  тел. 239-41-39.

За довідками звертатись на кафедру бібліотекознавства і бібліографії факультету культури і мистецтв Університету за тел. 239-43-78 (Наталія Романівна).