Набір на курси з підготовки арбітражних керуючих

12.12.2015 | 20:45

Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки здійснює набір на курси з підготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).  Підготовчі курси може пройти будь-яка фізична особа, яка має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту.

Термін навчання – 13 тижнів.

Перелік документів, які необхідно подати для вступу на курси з підготовки арбітражних керуючих:

1. Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Документ про повну вищу (економічну або юридичну) освіту та додатка до нього (оригінал та нотаріально посвідчена копія).
  3. Одна фотокартка розміром 3x4.
  4. Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки).
  5. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Після успішного складання підсумкового заліку за результатами підготовки слухачі курсів отримують сертифікат про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, який є необхідною умовою для отримання ліцензії на провадження діяльності арбітражних керуючих.

За довідками звертатись:

тел. (032) 239-41-39