Навчальні курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів

05.03.2018 | 12:50

Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує набір на навчальні  курси з отримання спеціальних знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.  Курси може пройти будь-яка фізична особа, яка має  вищу юридичну  освіту не нижче другого рівня (магістр, спеціаліст) із стажем роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше 2-х років.

Тривалість навчання: з 16 квітня до 21 травня 2018 р.

Перелік документів, які необхідно подати для вступу на курси з підготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця:

1. Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Документ про повну вищу юридичну освіту та додаток до нього (оригінал та нотаріально посвідчені копії).
  3. Дві фотокартки розміром 3х4.
  4. Копія паспорта (сторінки 1, 2 та сторінка з місцем реєстрації).
  5. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  6. Копія трудової книжки (посвідчена за місцем роботи).

Заяви приймаються з 5 березня до 6 квітня 2018 р.

Комплектація груп і оплата за навчання – з 10 квітня  до 13 квітня 2018 р.

Вартість  навчання – 5965 грн.

Після успішного складання заліку за результатами підготовки слухачі курсів отримують сертифікат, який дає право допуску до кваліфікаційного іспиту.

Місце проведення занять: Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЛНУ імені Івана Франка

79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, кім. 104; тел.: (032)239-43-14; 239-41-95