Суботня «Школа Разом з Університетом»

29.09.2016 | 17:22

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр неперервної освіти

ЗАПРОШУЄ

на навчання школярів 7-11 класів у

суботню «Школу Разом з Університетом»

1) у мовну школу (англійська, німецька мови)

Суботня мовна школа це вивчення іноземної мови, яке базуватиметься на прикладах з різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух» та «спонтанного» спілкування.

2) у школу журналістської майстерності «Проба пера»

Суботня школа журналістської майстерності «Проба пера»це вивчення азів сучасної  журналістської діяльності, яке базуватиметься на майстер-класах журналістів провідних ЗМІ України, навчальній практиці у студентських телестудії та редакції, цікавих лекціях професіоналів з різних суспільних сфер, підготовці учнів одинадцятих класів до творчого конкурсу при вступі на факультет журналістики.

3) у школу географічного краєзнавства «Львів – простір можливостей»

Суботня школа географічного краєзнавства – це вивчення Львова з погляду його економічного, соціального, культурно-освітнього потенціалу, можливостей реалізувати себе у місті.

Умови навчання у суботній «Школі Разом з Університетом»

Вікові групи – 7- 11 класи. Кількість осіб в групі – 10-12. Тривалість навчання – 3 місяці

Кількість академічних годин – 36 (1 академічна година = 45 хвилин).

Заняття відбуваються щосуботи (3 уроки по 45 хвилин)

Вартість навчання600 грн. за 1 семестр.

За довідками звертатися за адресою:

вул. Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти),

тел. (032) 239-44-89; 0677059962; cno-ipodp@ukr.net

Для участі школярів у суботній «Школі Разом з Університетом» і формування груп необхідно до 10.10.2016 р. (для мовної школи) та до 20.10.2016 (для школи журналістської майстерності та школи географічного краєзнавства) надіслати на електронну пошту cno-ipodp@ukr.net анкету учасника, заповнену у довільній формі.

Всі інші документи (письмова заява, копія свідоцтва про народження дитини) подаються батьками за адресою: вул. Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти) щодня з 10.00 до 16.00. Угода про навчання буде укладатися з батьками дітей  в день подачі документів.

зразок Анкети учасника (дитини)

Прізвище (дитини)_________________________________

Ім’я (дитини) _____________________________________

Вибрати Школу, у якій буде навчатися дитина:

мовна школа (англійська мова); мовна школа (німецька мова); школа журналістської майстерності;

географічного краєзнавства

Місце навчання (дитини) ________  Клас (дитини) ________

№ домашнього телефону батьків _____________;  № мобільного телефону батьків _____________

Електронна пошта батьків _________________________