Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Відділ тестування іноземних громадян з української мови – Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Відділ тестування іноземних громадян з української мови

Важливим напрямом роботи Центру є сертифікаційне тестування для визначення рівня володіння українською мовою як іноземною (УМІ). Для проведення тестування використовують мовні стандарти і відповідні тести, укладені викладачами підготовчого відділення для іноземних громадян. Відділ проводить сертифікаційні екзамени з УМІ для усіх рівнів володіння українською мовою. Усі бажаючі визначити свій рівень володіння українською мовою можуть це зробити у відділі тестування ЦМО і отримати відповідний сертифікат, який засвідчує рівень їхньої мовленнєвої компетенції і дозволяє провадження освітньої, комерційної, консультативної та інших видів легальної діяльності на території України.