2022/2023 навчальний рік
Список осіб, які проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська мова)) на тему “Комунікативні аспекти англійської мови. Мова і соціум, мова і культура” (21.11-25.11.2022)
в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 119 від __18. 11. 2022р._
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | № свідоцтва |
1 | Баглай Ольга Іванівна | ПК 01467243/03913- 22 |
2 | Держило Ірина Тарасівна | ПК 01467243/03914 22 |
3 | Дмитришин Оксана Ігорівна | ПК 01467243/03915- 22 |
4 | Дорофеєва Люцина Григорівна | ПК 01467243/03916 – 22 |
5 | Карпин Оксана Олегівна | ПК 01467243/03917- 22 |
6 | Кирилів Марія Миколаївна | ПК 01467243/03918- 22 |
7 | Колядко Людмила Іванівна | ПК 01467243/03919 – 22 |
8 | Кузик Оксана Петрівна | ПК 01467243/03920 – 22 |
9 | Матвіїв Ольга Богданівна | ПК 01467243/03921 – 22 |
10 | Мельник Христина Іванівна | ПК 01467243/03922- 22 |
11 | Нанівська Елла Олегівна | ПК 01467243/03923- 22 |
12 | Новик Оксана Михайлівна | ПК 01467243/03924- 22 |
13 | Петріщева Юлія Геннадіївна | ПК 01467243/03925- 22 |
14 | Рафа Оксана Олексіївна | ПК 01467243/03926- 22 |
15 | Савченко Маргарита Леонідівна | ПК 01467243/03927- 22 |
16 | Фоменко Людмила Олексіївна | ПК 01467243/03928- 22 |
17 | Цикальчук Ольга Олексіївна | ПК 01467243/03929- 22 |
Список осіб, які проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на тему «Сучасні освітні інновації» (28.11-02.12.2022)
в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 122 від __25. 11. 2022р._
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | № свідоцтва |
1 | Балук Марія Романівна | ПК 01467243/03930- 22 |
2 | Боднар Орися Володимирівна | ПК 01467243/03931 22 |
3 | Вітер Олександра Ярославівна | ПК 01467243/03932- 22 |
4 | Гнатишин Романа Володимирівна | ПК 01467243/03933 – 22 |
5 | Жарська Оксана Василівна | ПК 01467243/03934- 22 |
6 | Зикова Надія Вікторівна | ПК 01467243/03935- 22 |
7 | Іващишин Леся Миколаївна | ПК 01467243/03936 – 22 |
8 | Качмар Ірина Михайлівна | ПК 01467243/03937 – 22 |
9 | Козак Лідія Петрівна | ПК 01467243/03938 – 22 |
10 | Луцик Лариса Іванівна | ПК 01467243/03939- 22 |
11 | Маринюк Олег Ярославович | ПК 01467243/03940- 22 |
12 | Немчук Алла Миколаївна | ПК 01467243/03941- 22 |
13 | Петріщева Юлія Геннадіївна | ПК 01467243/03942- 22 |
14 | Хворостяк Андріана Львівна | ПК 01467243/03943- 22 |
15 | Хоманець Вікторія Миколаївна | ПК 01467243/03944- 22 |
16 | Чернюх Наталія Зіновіївна | ПК 01467243/03945- 22 |
Список осіб, які проходили курси підвищення кваліфікації на тему:
«Системно-поведінкові методи психологічної допомоги» (12.05-11.06.2023)
в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 37 від 28.04.2023 р.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові |
№ свідоцтва |
1. | Беркита Ольга Петрівна | ПК 01467243/04058 – 23 |
2. | Боляк Любов Федорівна | ПК 01467243/04059 – 23 |
3. | Волян Світлана Петрівна | ПК 01467243/04060 – 23 |
4. | Гамеляк Леся Степанівна | ПК 01467243/04061 – 23 |
5. | Городна Наталія Василівна | ПК 01467243/04062 – 23 |
6. | Дмитрик Ольга Михайлівна | ПК 01467243/04063 – 23 |
7. | Купровська Світлана Зіновіївна | ПК 01467243/04064 – 23 |
8. | Мазурок Руслана Андріївна | ПК 01467243/04065 – 23 |
9. | Мороз Світлана Миронівна | ПК 01467243/04066 – 23 |
10. | Павлусь Леся Михайлівна | ПК 01467243/04067 – 23 |
11. | Пенькова Оксана Іванівна | ПК 01467243/04068- 23 |
12. | Петрик Ольга Осипівна | ПК 01467243/04069 – 23 |
13. | Пристайко Любов Павлівна | ПК 01467243/04070- 23 |
14. | Прокопик Наталія Володимирівна | ПК 01467243/04071 – 23 |
15. | Проць Марія Михайлівна | ПК 01467243/04072- 23 |
16. | Семків Надія Миколаївна | ПК 01467243/04073 – 23 |
17. | Синицька Уляна Зеновіївна | ПК 01467243/04074 – 23 |
18. | Скородинська Оксана Михайлівна | ПК 01467243/04075- 23 |
19. | Стефанів Наталія Лонгінівна | ПК 01467243/04076- 23 |
20. | Цуняк Наталія Павлівна | ПК 01467243/04077- 23 |
21. | Шийко Любов Миколаївна | ПК 01467243/04078- 23 |
22. | Шкелебей Леся Йосипівна | ПК 01467243/04079 – 23 |
23. | Шминець Світлана Остапівна | ПК 01467243/04080 – 23 |
24. | Штанько Віктор Романович | ПК 01467243/04081 – 23 |
Список осіб, які проходили курси підвищення кваліфікації на тему:
«Травмотерапія з елементами EMDR» (02.06-15.06.2023)
в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 50 від 23.05.2023 р.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові |
№ свідоцтва |
1. | Атаманчук Леся Володимирівна | ПК 01467243/04082 – 23 |
2. | Білинська Наталія Ярославівна | ПК 01467243/04083 – 23 |
3. | Гуралів Марія Іванівна | ПК 01467243/04084 – 23 |
4. | Дутко Ірина Петрівна | ПК 01467243/04085 – 23 |
5. | Задільська Наталія Ярославівна | ПК 01467243/04086 – 23 |
6. | Захарів Олена Іванівна | ПК 01467243/04087 – 23 |
7. | Капраль Ольга Іванівна | ПК 01467243/04088 – 23 |
8. | Каптан Тетяна Миколаївна | ПК 01467243/04089 – 23 |
9. | Ковалик Любов Степанівна | ПК 01467243/04090 – 23 |
10. | Колесніченко Наталія Іванівна | ПК 01467243/04091 – 23 |
11. | Колосовська Галина Адамівна | ПК 01467243/04092 – 23 |
12. | Коцовська Наталія Володимирівна | ПК 01467243/04093 – 23 |
13. | Кравчук Галина Федорівна | ПК 01467243/04094 – 23 |
14. | Кузьмич Людмила Леонідівна | ПК 01467243/04095 – 23 |
15. | Лупіна Вікторія Вікторівна | ПК 01467243/04096 – 23 |
16. | Павлова Марія Євгенівна | ПК 01467243/04097 – 23 |
17. | Пелехач Олександра-Леся Павлівна | ПК 01467243/04098 – 23 |
18. | Пелехач Ростислав Тарасович | ПК 01467243/04099 – 23 |
19. | Петраш Ольга Василівна | ПК 01467243/04100 – 23 |
20. | Петринко Людмила Володимирівна | ПК 01467243/04101 – 23 |
21. | Рібун Галина Йосипівна | ПК 01467243/04102 – 23 |
22. | Созанська Ірина Йосифівна | ПК 01467243/04103 – 23 |
23. | Шпенюк Оксана Ігорівна | ПК 01467243/04104 – 23 |
24. | Якуц Алла Юріївна | ПК 01467243/04105 – 23 |
Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації на тему:
«Плекання резильєнтності в освітніх закладах» (05.06-08.06.2023)
в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 51 від 24.05.2023 р.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові |
№ свідоцтва |
1. | Бабич Галина Романівна | ПК 01467243/03946 – 23 |
2. | Байкенич Ганна Іванівна | ПК 01467243/03947- 23 |
3. | Балич Марія Володимирівна | ПК 01467243/03948 – 23 |
4. | Балькан Оксана Миронівна | ПК 01467243/03949 – 23 |
5. | Банах Оксана Миронівна | ПК 01467243/03950 – 23 |
6. | Барабаш Лідія Степанівна | ПК 01467243/03951 – 23 |
7. | Барановська Ольга Романівна | ПК 01467243/03952 – 23 |
8. | Барчук Мар’яна Омелянівна | ПК 01467243/03953 – 23 |
9. | Башта Алла Миколаївна | ПК 01467243/03954 – 23 |
10. | Бідюк Надія Ярославівна | ПК 01467243/03955 – 23 |
11. | Блонська Ірина Миронівна | ПК 01467243/03956 – 23 |
12. | Богун Вікторія Романівна | ПК 01467243/03957 – 23 |
13. | Богун Ольга Михайлівна | ПК 01467243/03958- 23 |
14. | Болтарович Галина Михайлівна | ПК 01467243/03959- 23 |
15. | Борис Галина Ярославівна | ПК 01467243/03960- 23 |
16. | Бурик Марія Михайлівна | ПК 01467243/03961- 23 |
17. | Буць Марія Володимирівна | ПК 01467243/03962 – 23 |
18. | Вантух Надія Михайлівна | ПК 01467243/03963 – 23 |
19. | Вібла Світлана Мирославівна | ПК 01467243/03964- 23 |
20. | Вітка Ольга Володимирівна | ПК 01467243/03965 – 23 |
21. | Вовк Наталія Петрівна | ПК 01467243/03966- 23 |
22. | Войтанович Оксана Михайлівна | ПК 01467243/03967 – 23 |
23. | Войтків Оксана Андріївна | ПК 01467243/03968- 23 |
24. | Галятовська Наталія Богданівна | ПК 01467243/03969 – 23 |
25. | Ганиш Любов Олександрівна | ПК 01467243/03970 23 |
26. | Гарасимишин Ірина Михайлівна | ПК 01467243/03971 – 23 |
27. | Герасим Любов Володимирівна | ПК 01467243/03972 – 23 |
28. | Грицюк Оксана Степанівна | ПК 01467243/03973 – 23 |
29. | Гудима Оксана Михайлівна | ПК 01467243/03974 – 23 |
30. | Гузан Ірина Василівна | ПК 01467243/03975 – 23 |
31. | Гук Леся Володимирівна | ПК 01467243/03976 – 23 |
32. | Гук Софія Василівна | ПК 01467243/3977- 23 |
33. | Гураніна Любов Михайлівна | ПК 01467243/03978 – 23 |
34. | Гушак Галина Володимирівна | ПК 01467243/03979 – 23 |
35. | Дарміць Володимир Володимирович | ПК 01467243/03980- 23 |
36. | Дарміць Оксана Володимирівна | ПК 01467243/03981 – 23 |
37. | Дармохвал Зіновій Миколайович | ПК 01467243/03982- 23 |
38. | Дахній Оксана Олексіївна | ПК 01467243/03983 – 23 |
39. | Дзвінчук Наталія Богданівна | ПК 01467243/03984 – 23 |
40. | Диркавець Наталія Степанівна | ПК 01467243/03985 – 23 |
41. | Дідошак Іванна Іванівна | ПК 01467243/03986 – 23 |
42. | Довбецька Марія Романівна | ПК 01467243/03987 – 23 |
43. | Драган Наталія Іванівна | ПК 01467243/03988 – 23 |
44. | Думас Мирослава Петрівна | ПК 01467243/03989 – 23 |
45. | Зварич Леся Ярославівна | ПК 01467243/03990- – 23 |
46. | Івасенко Олександра Степанівна | ПК 01467243/03991 – 23 |
47. | Калинець Наталія Ігорівна | ПК 01467243/03992 – 23 |
48. | Калинів Олена Дионизіївна | ПК 01467243/03993 – 23 |
49. | Калитовська Ірина Павлівна | ПК 01467243/03994 – 23 |
50. | Кіндрат Уляна Василівна | ПК 01467243/03995 – 23 |
51. | Кіраль Лідія Михайлівна | ПК 01467243/03996 – 23 |
52. | Кісіль Марія Богданівна | ПК 01467243/03997 – 23 |
53. | Климаш Марія Михайлівна | ПК 01467243/03998 – 23 |
54. | Климук Ольга Миронівна | ПК 01467243/03999- 23 |
55. | Когут Тарас Богданович | ПК 01467243/04000 – 23 |
56. | Козак Любов Володимирівна | ПК 01467243/04001 – 23 |
Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації на тему:
«Плекання резильєнтності в освітніх закладах» (05.06-08.06.2023)
в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 52 від 26.05.2023 р.
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові |
№ свідоцтва |
1. | Колодій Роксана Романівна | ПК 01467243/04002 – 23 |
2. | Криштоф Наталія Богданівна | ПК 01467243/04003 – 23 |
3. | Кровіцька Лариса Ярославівна | ПК 01467243/04004 – 23 |
4. | Кузів Діана Орестівна | ПК 01467243/04005 – 23 |
5. | Кулявець Анастасія Дмитрівна | ПК 01467243/04006 – 23 |
6. | Кундик Світлана Степанівна | ПК 01467243/04007 – 23 |
7. | Кучма Оксана Михайлівна | ПК 01467243/04008 – 23 |
8. | Кушнір Ірина Михайлівна | ПК 01467243/04009 – 23 |
9. | Лавришин Оксана Теодорівна | ПК 01467243/04010 – 23 |
10. | Лотоцький Сергій Степанович | ПК 01467243/04011 – 23 |
11. | Макогін Марія Петрівна | ПК 01467243/04012 – 23 |
12. | Маркевич Поліна Василівна | ПК 01467243/04013 – 23 |
13. | Марків Оксана Ярославівна | ПК 01467243/04014- 23 |
14. | Мартинишин Олена Геннадіївна | ПК 01467243/04015 – 23 |
15. | Мельник Людмила Петрівна | ПК 01467243/04016 – 23 |
16. | Миронова Галина Богданівна | ПК 01467243/04017 – 23 |
17. | Михайлишин Світлана Василівна | ПК 01467243/04018- 23 |
18. | Михалюк Лідія Володимирівна | ПК 01467243/04019 – 23 |
19. | Михалюк Наталія Григорівна | ПК 01467243/04020 – 23 |
20. | Мочульська Ольга Франківна | ПК 01467243/04021 – 23 |
21. | Мудрик Михайло Васильович | ПК 01467243/04022 – 23 |
22. | Немченко Емілія Василівна | ПК 01467243/04023 – 23 |
23. | Олійник Наталія Богданівна | ПК 01467243/04024- 23 |
24. | Остапів Віра Богданівна | ПК 01467243/04025 – 23 |
25. | Охрим Оксана Йосипівна | ПК 01467243/04026 – 23 |
26. | Панащук Тетяна Володимирівна | ПК 01467243/04027 – 23 |
27. | Пашко Оксана Ярославівна | ПК 01467243/04028 – 23 |
28. | Пелесь Леся Дмитрівна | ПК 01467243/04029 – 23 |
29. | Пилипців Лідія Ярославівна | ПК 01467243/04030 – 23 |
30. | Пляцко Ольга Ярославівна | ПК 01467243/04031 – 23 |
31. | Попович Орислава Михайлівна | ПК 01467243/04032 – 23 |
32. | Проказюк Оксана Романівна | ПК 01467243/04033 – 23 |
33. | Процак Борис Йосифович | ПК 01467243/04034 – 23 |
34. | Процак Надія Ярославівна | ПК 01467243/04035 – 23 |
35. | Рибачук Оксана Василівна | ПК 01467243/04036 – 23 |
36. | Римець Лариса Вікторівна | ПК 01467243/04037 – 23 |
37. | Ріхтер Ірина Миколаївна | ПК 01467243/04038 – 23 |
38. | Савка Любов Богданівна | ПК 01467243/04039 – 23 |
39. | Садловська Галина Володимирівна | ПК 01467243/04040 – 23 |
40. | Смолинець Наталія Степанівна | ПК 01467243/04041 – 23 |
41. | Стадницька Світлана Петрівна | ПК 01467243/04042- 23 |
42. | Станько Оксана Андріївна | ПК 01467243/04043 – 23 |
43. | Стельмащук Наталія Зеновіївна | ПК 01467243/04044 – 23 |
44. | Стехнович Марія Степанівна | ПК 01467243/04045 – 23 |
45. | Тістик Василь Павлович | ПК 01467243/04046- 23 |
46. | Царик Ольга Костянтинівна | ПК 01467243/04047 – 23 |
47. | Чайка Ольга Володимирівна | ПК 01467243/04048 – 23 |
48. | Черняк-Павлуцька Марія Іванівна | ПК 01467243/04049 – 23 |
49. | Шевчук Любов Володимирівна | ПК 01467243/04050 – 23 |
50. | Шкраба Леся Петрівна | ПК 01467243/04051- 23 |
51. | Штипка Мирослава Олексіївна | ПК 01467243/04052 – 23 |
52. | Шукатка Лариса Павлівна | ПК 01467243/04053 – 23 |
53. | Шульган Наталія Петрівна | ПК 01467243/04054 – 23 |
54. | Шурма Галина Богданівна | ПК 01467243/04055- 23 |
55. | Якимович Лілія Григорівна | ПК 01467243/04056- 23 |
56. | Яремчук Марія Володимирівна | ПК 01467243/04057 – 23 |