Курси з вивчення англійської мови

Центр вивчення англійської мови при кафедрі англійської філології ЛНУ ім. Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки пропонує чотиримісячні курси англійської мови, основним завданням яких є вивчення та вдосконалення англійської мови слухачами для спеціальних цілей та індивідуальних потреб.

Заняття проводять викладачі кафедри англійської філології факультету іноземних мов, які, застосовуючи динамічні та прогресивні підходи, забезпечують навчальне середовище академічного, конференційного, молодіжного, ділового, професійного, корпоративного спілкування. Слухачі курсів за допомогою автентичних змістових ресурсів у CILL, з використанням усього потенціалу мультимедійності, сучасних навчальних матеріалів в умовах психологічної комфортності здобувають ґрунтовні знання з англійської  мови.

Після завершення курсу та складання підсумкового тестування слухачі курсів отримують сертифікат про відповідний рівень за рівневими критеріями та вимогами до мовної компетентності, затвердженими Радою Європи.

Адреса: 79000 м. Львів, вул. Університетська, 1, кім. 434; тел.: (032) 239-41-04

e-mail: english_philology@ukr.net