Курси з вивчення польської мови

Центр вивчення польської мови при кафедрі польської філології ЛНУ ім. Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки пропонує 72-годинні курси польської мови, основним завданням яких є формування у слухачів граматико-лексико-комунікативної компетенції.

Заняття проводять викладачі кафедри польської філології філологічного факультету, які опираються на положення про вивчення іноземних мов, уміщених у документах Європейської системи опису мовної освіти, використовуючи залучення слухачів до самостійної праці, формування у них толерантності до культури іншої мови і зацікавлення нею. Програма курсів передбачає вивчення польської мови переважно комунікативно-граматичним методом, із особливим урахуванням формування мовленнєвих навичок, із елементами порівняння мовних явищ польської мови з відповідними українськими.

Після завершення курсу та складення підсумкового тестування слухачі курсів отримують сертифікат про відповідний рівень (А2, В2, В1) за рівневими критеріями та вимогами до мовної компетентності.

Адреса: 79000 м. Львів, вул. Університетська, 1, кім. 327; тел.: (032) 239-47-33