Курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

02.06.2020 | 14:08

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки здійснює набір на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих.

Термін навчання – 29.0603.07.2020 р.

Прийом документів – 09.0625.06.2020 р. (у робочі дні з 1000 – 1500 год.)

Перелік документів, які необхідно подати для зарахування на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих:

1. Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Копія свідоцтва арбітражного керуючого.
  3. Копія паспорта (1, 2 сторінки та сторінка із зазначеним місцем реєстрації).
  4. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  5. Договір про надання освітньої послуги (заповнюється в Інституті).
  6. Копія квитанції про сплату освітньої послуги.

Вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації арбітражних керуючих становить 2 160 грн.

Після успішного складання підсумкового заліку за результатами проходження курсів підвищення кваліфікації слухачі курсів отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації арбітражного керуючого, яке є необхідною умовою для подальшого провадження діяльності арбітражних керуючих.

За довідками звертатись:

м. Львів, вул. Січових Стрільців,16, кім. 108