Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

20.04.2021 | 10:36

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки здійснює набір на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих.

Термін навчання – 17.05  21.05.2021 р.

Прийом документів – 04.0– 13.05.2021 р. (у робочі дні з 1000 – 1500 год.)

Перелік документів, які необхідно подати для зарахування на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих:

1. Заява на ім’я ректора Університету.
  2. Копія свідоцтва арбітражного керуючого.
  3. Копія паспорта (1, 2 сторінки та сторінка із зазначеним місцем реєстрації).
  4. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  5. Договір про надання освітньої послуги (2 примірники).
  6. Копія квитанції квитанції про сплату освітньої послуги.

Вартість навчання на курсах підвищення кваліфікації арбітражних керуючих становить 2 300 грн.

Для запису на курси необхідно або надіслати сканкопії заповнених перелічених документів на електронну пошту cpkdpipodp@ukr.net, або безпосередньо подати документи за адресою: Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, Центр неформальної освіти, 79000  м. Львів,  вул. Січових Стрільців,  16,   кім. 108; тел. (032) 239-41-39.

Після успішного складання підсумкового заліку за результатами проходження курсів підвищення кваліфікації слухачі курсів отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації арбітражного керуючого, яке є необхідною умовою для подальшого провадження діяльності арбітражного керуючого.