педагогічні працівники

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації  

в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __145____  від __08. 11. 2019р.__

Англійська мова

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Варава Тетяна Юріївна ПК 01467243/02582 – 19
2 Велесницька Оксана Вікторівна ПК 01467243/02583 – 19
3 Гарун Мирослава Ярославівна ПК 01467243/02584 – 19
4 Дорош Ольга Ігорівна ПК 01467243/02585 – 19
5 Кіянчук Іванна Олегівна ПК 01467243/02586 – 19
6 Козінська Злата Костянтинівна ПК 01467243/02587 – 19
7 Козова Галина Леонтіївна ПК 01467243/02588 – 19
8 Котик Ірина Тарасівна ПК 01467243/02589 – 19
9 Мандюк Любов Євгенівна ПК 01467243/02590 – 19
10 Назарчук Маріанна Теодорівна ПК 01467243/02591 – 19
11 Островська Лариса Миколаївна ПК 01467243/02592 – 19
12 Попова Наталія Володимирівна ПК 01467243/02593 – 19
13 Савчин Ірина Миколаївна ПК 01467243/02594 – 19
14 Салабай Олена Ярославівна ПК 01467243/02595 – 19
15 Сливка Дарія Володимирівна ПК 01467243/02596 – 19
16 Стеблевич Роксолана Валентинівна ПК 01467243/02597 – 19
17 Стельмах Андріана Орестівна ПК 01467243/02598 – 19
18 Стрельчук Тетяна Олексіївна ПК 01467243/02599 – 19
19 Твардовська  Ірина Ігорівна ПК 01467243/02600 – 19
20 Федьків Юрій Васильович ПК 01467243/02601 – 19
21 Ціхоляз Олена Миколаївна ПК 01467243/02602 – 19
22 Юристовська Любомира Анатоліївна ПК 01467243/02603 – 19
23 Язгар Наталія Іванівна ПК 01467243/02604 – 19
24 Якубовська Любомира Григорівна ПК 01467243/02605 – 19

 

Математика

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Агібалова Світлана Богданівна ПК 01467243/02606 – 19
2 Бліщ Богдан Васильович ПК 01467243/02607 – 19
3 Грабар Марія Галактіонівна ПК 01467243/02608 – 19
4 Жеребецька Олександра Йосипівна ПК 01467243/02609 – 19
5 Карпунь Інна Іванівна ПК 01467243/02610 – 19
6 Лапіна Ольга Іванівна ПК 01467243/02611 – 19
7 Степанюк Ірина Володимирівна ПК 01467243/02612 -19

 

Список науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої освіти I – II р.а.,

які проходили курси підвищення кваліфікації з психолого-педагогічних дисциплін

в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __19___  від __31. 01. 2020р.__

 

ТзОВ «Медичне училище «Медик»

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Гринчишин Наталія Іванівна ПК 01467243/02620 – 20
2 Король Галина Віталіївна ПК 01467243/02621 -20

 

Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини

 імені Андрея Крупинського

 

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
3 Білобривка Вікторія Юріївна ПК 01467243/02622 – 20
4 Вербова Тетяна Рафаелівна ПК 01467243/02623 – 20
5 Дяченко Леся Богданівна ПК 01467243/02624 – 20
6 Зелінський Андрій Віталійович ПК 01467243/02625 – 20
7 Короткий Валерій Васильович ПК 01467243/02626 – 20
8 Лозинська Світлана Олексіївна ПК 01467243/02627 – 20
9 Назар Орест Юрійович ПК 01467243/02628 – 20
10 Науменко Віталій Борисович ПК 01467243/02629 – 20
11 Олексюк – Нехамес Алла Григорівна ПК 01467243/02630 – 20
12 Симканич Наталія Дмитрівна ПК 01467243/02631 – 20
13 Стоколос – Ворончук Оксана Олександрівна ПК 01467243/02632 – 20
14 Тверда Ірина Іванівна ПК 01467243/02633 – 20
15 Цегелик Галина Володимирівна ПК 01467243/02634 – 20
16 Федорович Уляна Михайлівна ПК 01467243/02635 – 20
17 Фірман Неля Андріївна ПК 01467243/02636 – 20

 

Природничий коледж ЛНУ імені Івана Франка

 

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
18 Дудок Катерина Петрівна ПК 01467243/02637 – 20

 

Правничий коледж ЛНУ імені Івана Франка

 

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
19 Богонюк Галина Іванівна ПК 01467243/02638 – 20
20 Брийовська Ірина Богданівна ПК 01467243/02639 – 20
21 Гудз Богдан Данилович ПК 01467243/02640 – 20
22 Єзерський Руслан Богданович ПК 01467243/02641 – 20
23 Круглякова Віра Володимирівна ПК 01467243/02642 – 20
24 Федик Сергій Євгенович ПК 01467243/02643 – 20
25 Царук Ольга ВІталіївна ПК 01467243/02644 – 20
26 Яремко Зіновій Михайлович ПК 01467243/02645 – 20

 

Список педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти,

які проходили курси підвищення кваліфікації на тему:

«Підготовка експертів із проведення інституційного аудиту»

в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __118___  від __14. 08. 2020р.__

 

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Дмитрух Олександра Денисівна ПК 01467243/02780 – 20
2 Прецель Ольга Іванівна ПК 01467243/02781 – 20
3 Хвоя Ірина Миколаївна ПК 01467243/02782 – 20
4 Шоп’як Віра Тарасівна ПК 01467243/02783 – 20
5 Брийовська Юлія Василівна ПК 01467243/02784 – 20
6 Іванчук Руслана Іванівна ПК 01467243/02785 – 20
7 Олеярчик Ольга Степанівна ПК 01467243/02786 – 20
8 Войтович Марія Володимирівна ПК 01467243/02787 – 20
9 Гудзь Валерій Васильович ПК 01467243/02788 – 20
10 Ластов’ян Наталія Ярославівна ПК 01467243/02789 – 20
11 Кутюк Ганна Василівна ПК 01467243/02790 – 20
12 Блищак Роман Ярославович ПК 01467243/02791- 20
13 Васьків Галина Миронівна ПК 01467243/02792 – 20
14 Хмельнюк Галина Михайлівна ПК 01467243/02793 – 20
15 Батенчук Наталія Петрівна ПК 01467243/02794 – 20
16 Гусар Оксана Ярославівна ПК 01467243/02795 – 20
17 Попадюк Ігор Федорович ПК 01467243/02796 – 20
18 Цвігула Зеновія Михайлівна ПК 01467243/02797 – 20
19 Швець Орина Іванівна ПК 01467243/02798 – 20
20 Закревська Ольга Анатоліївна ПК 01467243/02799 – 20
21 Моржин Наталія Ярославівна ПК 01467243/02800 – 20
22 Дяків Марія Володимирівна ПК 01467243/02801 – 20
23 Милян Марія Львівна ПК 01467243/02802 – 20
24 Запісов Сергій Анатолійович ПК 01467243/02803 – 20
25 Гладка Олена Миколаївна ПК 01467243/02804– 20
26 Кобрин Оксана Степанівна ПК 01467243/02805 – 20
27 Кольба Світлана Ярославівна ПК 01467243/02806 – 20
28 Лебідка Ольга ярорславівна ПК 01467243/02807 – 20
29 Баранкевич Олексанра Антонівна ПК 01467243/02808 – 20
30 Борщ Наталія Григорівна ПК 01467243/02809 – 20
31 Браташ Олеся Іванівна ПК 01467243/02810 – 20
32 Нестерук Наталія Романівна ПК 01467243/02811– 20
33 Шпотюк Оксана Йосипівна ПК 01467243/02812 – 20
34 Шимків Михайло Степанович ПК 01467243/02813 – 20
35 Ігнатова Романа Василівна ПК 01467243/02814 – 20