педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка

 

Наказ директора № ___141___  від __09. 10. 2020р.__

 

Спеціальність 014.02 Середня освіта (мова і література (англійська))

Теорія і практика сучасної англійської мови. Практична граматика та сучасний лексикон англійської мови (05.10-09.10.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Бончик Ірина Михайлівна ПК 01467243/02815 – 20
2 Горшинська Ольга Василівна ПК 01467243/02816 – 20
3 Гошівська Христина Михайлівна ПК 01467243/02817 – 20
4 Курило Наталія Юріївна ПК 01467243/02818 – 20
5 Кучер Галина Іванівна ПК 01467243/02819 – 20
6 Мелимук Мирослава Зеновіївна ПК 01467243/02820 – 20
7 Мричко –Цейко Марія Владиславівна ПК 01467243/02821 – 20
8 Павлів Уляна Богданівна ПК 01467243/02822 – 20
9 Пастух Христина Андріївна ПК 01467243/02823 – 20
10 Пілат Марія Богданівна ПК 01467243/02824 – 20
11 Рафа Оксана Олексіївна ПК 01467243/02825 – 20
12 Сметаніна Лідія Михайлівна ПК 01467243/02826 – 20
13 Томашевська Марта Петрівна ПК 01467243/02827 – 20
14 Халанчук Вікторія Олександрівна ПК 01467243/02828 – 20

 

Наказ директора № ___141___  від __09. 10. 2020р.__

 

Спеціальність 014.01 Середня освіта (українська мова і література)

Теоретичні проблеми й практичні труднощі у вивченні української мови (05.10-09.10.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Васьків Леся Ярославівна ПК 01467243/02829 – 20
2 Гаврилишин Галина Степанівна ПК 01467243/02830 – 20
3 Гнатів Марія Ярославівна ПК 01467243/02831 – 20
4 Загородник Лілія Іванівна ПК 01467243/02832 – 20
5 Ілейко Ольга Савелівна ПК 01467243/02833 – 20
6 Коваль Наталія Василівна ПК 01467243/02834 – 20
7 Козак Мирослава Володимирівна ПК 01467243/02835 – 20
8 Козак Леся Семенівна ПК 01467243/02836 – 20
9 Лавренюк Марія Теодозіївна ПК 01467243/02837 – 20
10 Мащак Мар’яна Теодозіївна ПК 01467243/02838 – 20
11 Мелехіна Тетяна Гіларіївна ПК 01467243/02839 – 20
12 Паляниця Лариса Володимирівна ПК 01467243/02840 – 20
13 Петрик Оксана Андріївна ПК 01467243/02841 – 20
14 Петрунів Віра Богданівна ПК 01467243/02842 – 20
15 Семчишин Оксана Ярославівна ПК 01467243/02843 – 20
16 Тарас Марія Павлівна ПК 01467243/02844 – 20
17 Чуба Наталія Іванівна ПК 01467243/02845 – 20

 

Наказ директора № __146____  від __23. 10. 2020р.__

 

Сучасні освітні інновації (19.10-23.10.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Бакуш Леся Мирославівна ПК 01467243/02846 – 20
2 Баляс Марія Петрівна ПК 01467243/02847 – 20
3 Бінерт Леся Андріївна ПК 01467243/02848 – 20
4 Бойко Оксана Орестівна ПК 01467243/02849 – 20
5 Вуйцик Оксана Ярославівна ПК 01467243/02850 – 20
6 Гадомська Оксана Вікторівна ПК 01467243/02851 – 20
7 Гевко Божена Миронівна ПК 01467243/02852 – 20
8 Гевко Ружена Миронівна ПК 01467243/02853 – 20
9 Гринчишин Любов Остапівна ПК 01467243/02854 – 20
10 Грицеляк Галина Петрівна ПК 01467243/02855 – 20
11 Гуменюк Мар’яна Михайлівна ПК 01467243/02856 – 20
12 Дика Любов Богданівна ПК 01467243/02857 – 20
13 Кашуба Іванна Іванівна ПК 01467243/02858 – 20
14 Клебан Оксана Ігорівна ПК 01467243/02859 – 20
15 Кметь Галина Йосипівна ПК 01467243/02860 – 20
16 Кметь Олег Павлович ПК 01467243/02861 – 20
17 Ковальчук Іванна Миколаївна ПК 01467243/02862 – 20
18 Кондрин Леся Петрівна ПК 01467243/02863 – 20
19 Крук Катерина Богданівна ПК 01467243/02864 – 20
20 Луцишин Тетяна Олексіївна ПК 01467243/02865 – 20
21 Малик Ольга Сергіївна ПК 01467243/02866 – 20
22 Мандрик Тетяна Михайлівна ПК 01467243/02867 – 20
23 Масик Олександра Теофілівна ПК 01467243/02868 – 20
24 Матвійчук Уляна Дмитрівна ПК 01467243/02869 – 20
25 Панасюк Ігор Богданович ПК 01467243/02870 – 20
26 Петрунів Віра Богданівна ПК 01467243/02871 – 20
27 Покиньброда Ганна Іванівна ПК 01467243/02872 – 20
28 Рудя Людмила Ярославівна ПК 01467243/02873 – 20
29 Сало Любов Іванівна ПК 01467243/02874 – 20
30 Сало Ольга Василівна ПК 01467243/02875 – 20
31 Сарчук Ольга Іванівна ПК 01467243/02876 – 20
32 Смажила Надія Михайлівна ПК 01467243/02877 – 20
33 Смик Ганна Зіновіївна ПК 01467243/02878 – 20
34 Стець Ольга Михайлівна ПК 01467243/02879 – 20
35 Стрільців Юрій Євгенович ПК 01467243/02880 – 20
36 Томц Оксана Іванівна ПК 01467243/02881 – 20
37 Харків Світлана Петрівна ПК 01467243/02882 – 20
38 Чернецький Ігор Євгенович ПК 01467243/02883 – 20

 

 Наказ директора № __154____  від __06. 11. 2020р.__

 

Спеціальність 014.02 Середня освіта (мова і література (англійська))

Новітні та традиційні методики викладання англійської мови  та літератури (02.11-06.11.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Бабич Наталія Василівна ПК 01467243/02884 – 20
2 Биць Ганна Богданівна ПК 01467243/02885 – 20
3 Вакуленко Юлія Іванівна ПК 01467243/02886 – 20
4 Владика Орися Ігорівна ПК 01467243/02887 – 20
5 Гевко Божена Миронівна ПК 01467243/02888 – 20
6 Гевко Ружена Миронівна ПК 01467243/02889 – 20
7 Глова Юлія Ярославівна ПК 01467243/02890 – 20
8 Горшинська Ольга Василівна ПК 01467243/02891 – 20
9 Гошовська Наталія Вікторівна ПК 01467243/02892 – 20
10 Грем Оксана Михайлівна ПК 01467243/02893 – 20
11 Джура Лариса Миколаївна ПК 01467243/02894 – 20
12 Дрозд Оксана Володимирівна ПК 01467243/02895 – 20
13 Жовта Мар’яна Віталіївна ПК 01467243/02896 – 20
14 Золотарьова Олена Валентинівна ПК 01467243/02897 – 20
15 Камецька Ольга Володимирівна ПК 01467243/02898 – 20
16 Конопельнюк Олена Володимирівна ПК 01467243/02899 – 20
17 Костишин Марія Ярославівна ПК 01467243/02900 – 20
18 Кривуля Олена Борисівна ПК 01467243/02901 – 20
19 Кутельмах Ірина Зіновіївна ПК 01467243/02902 – 20
20 Мазур Ольга Іванівна ПК 01467243/02903 – 20
21 Малець Оксана Степанівна ПК 01467243/02904 – 20
22 Мандрик Тетяна Михайлівна ПК 01467243/02905 – 20
23 Пастух Христина Андріївна ПК 01467243/02906 – 20
24 Перун Марія Ігорівна ПК 01467243/02907 – 20
25 Пілат Марія Богданівна ПК 01467243/02908– 20
26 Поверга Стефанія Стефанівна ПК 01467243/02909 – 20
27 Прокопенко Людмила Валеріївна ПК 01467243/02910 – 20
28 Скамай  Ілона Іванівна ПК 01467243/02911 – 20
29 Соловій Марія Дмитрівна ПК 01467243/02912 – 20
30 Томашевська Марта Петрівна ПК 01467243/02913 – 20

 

 Спеціальність 014.01 Середня освіта (українська  мова і література)

Нові підходи у методиці викладання української літератури (02.11-06.11.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Бабляк Любов Володимирівна ПК 01467243/02914 – 20
2 Барчишин Людмила Володимирівна ПК 01467243/02915 – 20
3 Батіг Уляна Петрівна ПК 01467243/02916 – 20
4 Васьків Леся Ярославівна ПК 01467243/02917 – 20
5 Гринько Іванна Василівна ПК 01467243/02918 – 20
6 Журавель Ізольда Чолівна ПК 01467243/02919 – 20
7 Зикова Надія Вікторівна ПК 01467243/02920 – 20
8 Кашуба Іванна Іванівна ПК 01467243/02921 – 20
9 Коваль Ірина Василівна ПК 01467243/02922 – 20
10 Козак Леся Семенівна ПК 01467243/02923 – 20
11 Крисько Наталія Володимирівна ПК 01467243/02924 – 20
12 Лелик Галина Володимирівна ПК 01467243/02925 – 20
13 Майко Марія Іванівна ПК 01467243/02926 – 20
14 Оконь Олена Михайлівна ПК 01467243/02927 – 20
15 Пайтак Галина Михайлівна ПК 01467243/02928 – 20
16 Паляниця Лариса Володимирівна ПК 01467243/02929 – 20
17 Семенюк Наталія Михайлівна ПК 01467243/02930 – 20
18 Стець Ольга Михайлівна ПК 01467243/02931 – 20
19 Хоманець Вікторія Миколаївна ПК 01467243/02932 – 20
20 Чуба Наталія Іванівна ПК 01467243/02933 – 20
21 Ярчак Ганна Михайлівна ПК 01467243/02934 – 20

 

Наказ директора № __182____  від __18. 12. 2020р.__

 

Спеціальність 014.02 Середня освіта (англійська  мова і література)

Комунікативні аспекти англійської мови. Мова і соціум, мова і культура (14.12-18.12.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Бакум Галина Василівна ПК 01467243/02935 – 20
2 Бурбела Ірина Федорівна ПК 01467243/02936 – 20
3 Галь Ольга Олексіївна ПК 01467243/02937 – 20
4 Губанова Елла Петрівна ПК 01467243/02938 – 20
5 Держило Ірина Тарасівна ПК 01467243/02939 – 20
6 Жила Марія Михайлівна ПК 01467243/02940 – 20
7 Кіт Віра Михайлівна ПК 01467243/02941 – 20
8 Колядко Людмила Іванівна ПК 01467243/02942 – 20
9 Копач Оксана Павлівна ПК 01467243/02943 – 20
10 Кулик Галина Стефанівна ПК 01467243/02944 – 20
11 Магур Юлія Сергіївна ПК 01467243/02945 – 20
12 Масик Олександра Теофілівна ПК 01467243/02946 – 20
13 Молоткова Світлана Олександрівна ПК 01467243/02947 – 20
14 Семенова Галина Олександрівна ПК 01467243/02948 – 20
15 Фоменко Людмила Олексіївна ПК 01467243/02949 – 20
16 Червона Марія Ільківна ПК 01467243/02950 – 20

 

Спеціальність 014.04 Середня освіта (математика)

Інноваційні підходи до вивчення математики (14.12-18.12.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Боднар Орися Володимирівна ПК 01467243/02951 – 20
2 Вітер Олександра Ярославівна ПК 01467243/02952 – 20
3 Гадомська Оксана Вікторівна ПК 01467243/02953 – 20
4 Грицеляк Галина Петрівна ПК 01467243/02954 – 20
5 Добровольська Леся Богданівна ПК 01467243/02955 – 20
6 Єщенко Христина Богданівна ПК 01467243/02956 – 20
7 Зінковська Оксана Романівна ПК 01467243/02957 – 20
8 Карвацька Любов Володимирівна ПК 01467243/02958 – 20
9 Конрин Леся Петрівна ПК 01467243/02959 – 20
10 Кузь Наталія Анатоліївна ПК 01467243/02960 – 20
11 Курилів  Леся Ігорівна ПК 01467243/02961 – 20
12 Мазяр Ірина Антонівна ПК 01467243/02962 – 20
13 Миник Наталія Леонідівна ПК 01467243/02963 – 20
14 Пристайко Любов Миронівна ПК 01467243/02964 – 20
15 Притула Оксана Степанівна ПК 01467243/02965 – 20
16 Рихаль Зоряна Олегівга ПК 01467243/02966 – 20
17 Ромаха Лілія Романівна ПК 01467243/02967– 20
18 Ростун  Леся Любомирівна ПК 01467243/02968 – 20
19 Сопрун Мирослава Іванівна ПК 01467243/02969 – 20
20 Сохорович Олександра Дмитрівна ПК 01467243/02970 – 20
21 Федус Руслана Іванівна ПК 01467243/02971 – 20

 

Спеціальність 014.03 Середня освіта (історія)

Світова історія: глобальні виклики та сучасні підходи в історіописанні (14.12-18.12.2020 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Бордовська Ельвіра Віталіївна ПК 01467243/02972 – 20
2 Гомзяк Іванна Ярославівна ПК 01467243/02973- 20
3 Дудаш Ірина Василівна ПК 01467243/02974 – 20
4 Запотоцький Михайло Миколайович ПК 01467243/02975 – 20
5 Кравчина Алла Станіславівна ПК 01467243/02976 – 20
6 Купчак Любов Михайлівна ПК 01467243/02977 – 20
7 Мандзій Надія Михайлівна ПК 01467243/02978 – 20
8 Марканич Марія Володимирівна ПК 01467243/02979 – 20
9 Нагорняк Любов Стефанівна ПК 01467243/02980 – 20
10 Павлів Оксана Ярославівна ПК 01467243/02981 – 20
11 Супик Любов Богданівна ПК 01467243/02982 – 20
12 Трофимлюк Тетяна Григорівна ПК 01467243/02983 – 20
13 Ферко Тетяна Миколаївна ПК 01467243/02984 – 20
14 Шарко Степан Іванович ПК 01467243/02985 – 20
15 Щепанська Наталія Миколаївна ПК 01467243/02986 – 20

 

Список працівників, закладів фахової передвищої та вищої освіти I-II-III рівнів акредитації, які підвищували кваліфікацію з психолого – педагогічних дисциплін в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (01.02-05.02.2021 р.)

 Наказ директора № __10____  від _05.02. 2021р.__

 

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Білань – Масляник Світлана Романівна ПК 01467243/02995 – 21
2 Бялий Андрій Олександрович ПК 01467243/02996 – 21
3 Войтюк Оксана Орестівна ПК 01467243/02997 – 21
4 Германович Галина Остапівна ПК 01467243/02998 – 21
5 Гончаров Мар’ян Петрович ПК 01467243/02999 – 21
6 Засанська Галина Михайлівна ПК 01467243/03000 – 21
7 Конюх Ростислав Іванович ПК 01467243/03001 – 21
8 Костів Зоряна Петрівна ПК 01467243/03002 – 21
9 Менів Наталія Павлівна ПК 01467243/03003 – 21
10 Микита Микола Миколайович ПК 01467243/03004 – 21
11 Панкевич Марія Станіславівна ПК 01467243/03005 – 21
12 Партика Уляна Богданівна ПК 01467243/03006 – 21
13 Пукаляк Леся Тарасівна ПК 01467243/03007 – 21
14 Рудницька Юлія Петрівна ПК 01467243/03008 – 21
15 Синиця Світлана Вікторівна ПК 01467243/03009 – 21
16 Сойка Лариса Дмитрівна ПК 01467243/03010 – 21
17 Терещук Софія Іванівна ПК 01467243/03011 – 21
18 Халавка Оксана Анатоліївна ПК 01467243/03012 – 21
19 Чайковська Ганна Степанівна ПК 01467243/03013 – 21
20 Шашков Юрій Ігорович ПК 01467243/03014 – 21
21 Янків Софія Володимирівна ПК 01467243/03015 – 21

 

Список педагогічних працівників, Природничого коледжу ЛНУ імені Івана Франкка, які підвищували кваліфікацію з психолого – педагогічних дисциплін в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (01.02-05.02.2021 р.)

 

 № п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Гульченко Світлана Геннадіївна ПК 01467243/03016 – 21
2 Ковальчук Юлія Василівна ПК 01467243/03017 – 21
3 Мельничин Андрій Володимирович ПК 01467243/03018 – 21
4 Слободзян Дмитро Петрович ПК 01467243/03019 – 21

  

Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації  

в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __23_  від __26. 02. 2021р.__

 

Діти  з  порушеннями  психофізичного  розвитку  в  інклюзивному  освітньому  процесі  (22.02-26.02.2021 р.).

п/н Прізвище, ім’я по батькові № свідоцтва
1 Андрейко Любов Володимирівна ПК 01467243/03020 – 21
2 Бабляк Любов Володимирівна ПК 01467243/03021 – 21
3 Балук Марія Романівна ПК 01467243/03022 – 21
4 Барчишин Людмила Володимирівна ПК 01467243/03023 – 21
5 Бордовська Ельвіра Віталіївна ПК 01467243/03024 – 21
6 Буфан Любов Ярославівна ПК 01467243/03025 – 21
7 Вуйцик Оксана Ярославівна ПК 01467243/03026 – 21
8 Галь Ольга Олексіївна ПК 01467243/03027 – 21
9 Германович Ольга Богданівна ПК 01467243/03028 – 21
10 Гнатишин Романа Володимирівна ПК 01467243/03029 – 21
11 Гой Наталія Петрівна ПК 01467243/03030 – 21
12 Дида Любов Володимирівна ПК 01467243/03031 – 21
13 Дудаш Ірина Василівна ПК 01467243/03032 – 21
14 Жмур Ірина Іванівна ПК 01467243/03033 – 21
15 Жуков Віктор Олександрович ПК 01467243/03034 – 21
16 Жукова Надія Михайлівна ПК 01467243/03035 – 21
17 Жукова Стефанія Степанівна ПК 01467243/03036 – 21
18 Звір Тетяна Степанівна ПК 01467243/03037 – 21
19 Зикова Надія Вікторівна ПК 01467243/03038 – 21
20 Іванців Мар’яна Ігорівна ПК 01467243/03039 – 21
21 Ілейко Ольга Савелівна ПК 01467243/03040 – 21
22 Коваль Ірина Олександрівна ПК 01467243/03041 – 21
23 Козуб Зоряна Орестівна ПК 01467243/03042 – 21
24 Колядко Людмила Іванівна ПК 01467243/03043 – 21
25 Кравчина Алла Станіславівна ПК 01467243/03044 – 21
26 Кузик  Оксана Петрівна ПК 01467243/03045 – 21
27 Лейник Ольга Володимирівна ПК 01467243/03046 – 21
28 Лепська Тетяна Зіновіївна ПК 01467243/03047 – 21
29 Мазяр Ірина Антонівна ПК 01467243/03048 – 21
30 Марканич Марія Володимирівна ПК 01467243/03049 – 21
31 Мартяк Ірина Володимирівна ПК 01467243/03050 – 21
32 Мілян Галина Миколаївна ПК 01467243/03051 – 21
33 Молоткова Світлана Олександрівна ПК 01467243/03052 – 21
34 Немчук Алла Миколаївна ПК 01467243/03053 – 21
35 Ольшанська Леся Федорівна ПК 01467243/03054 – 21
36 Петрунів Віра Богданівна ПК 01467243/03055 – 21
37 Семенова Галина Олександрівна ПК 01467243/03056 – 21
38 Семенюк Наталія Михайлівна ПК 01467243/03057 – 21
39 Созанська Оксана Теодозіївна ПК 01467243/03058 – 21
40 Стойко Ярослава Лук’янівна ПК 01467243/03059 – 21
41 Стрільців Юрій Євгенович ПК 01467243/03060 – 21
42 Федо Степанія Миколаївна ПК 01467243/03061 – 21
43 Федус Руслана Іванівна ПК 01467243/03062 – 21
44 Фоменко Людмила Олексіївна ПК 01467243/03063 – 21
45 Хімка Галина Євгеніївна ПК 01467243/03064 – 21
46 Хоманець Вікторія Миколаївна ПК 01467243/03065 – 21
47 Чехович Людмила Миколаївна ПК 01467243/03066 – 21
48 Шарко Степан Іванович ПК 01467243/03067 – 21