Плани – графіки заліково – екзаменаційних сесій

План-графік спеціальності Мова і література (англійська, німецька) та Середня освіта (англійська мова та література, німецька мова та література) (спеціаліст)

План-графік спеціальності Середня освіта (українська мова і література) (спеціаліст)

План-графік спеціальності Журналістика (спеціаліст)

План-графік спеціальності Психологія (спеціаліст)

Графік проведення заліково-екзаменаційних сесій для слухачів гуманітарно-природничого факультету на 2018-2019 н. р.

План-графік наборів 2012-2015 рр. спеціальностей факультету (відділення) економіки, менеджменту та міжнародного права

План-графік_заліково-екзаменаційних сесій спеціальності “Психологія” (бакалавр зі скороченим терміном навчання) (набір 2018 року)

План-графік заліково-екзаменаційних сесій спеціальності “Право” (бакалавр зі скороченим терміном навчання) (набір 2018 року)