Підготовчі курси до складання ЄФВВ для вступу в магістратуру

02.04.2024 | 15:58

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр неформальної освіти

ЗАПРОШУЄ

студентів і випускників

на  підготовчі курси для складання єдиного фахового вступного випробування

(на основі програмам ЄФВВ для відповідних спеціальностей, затверджених наказами МОН України)

Програма курсів підготовки зорієнтована на складання єдиного фахового вступного випробування відповідно з спеціальностей Політологія та міжнародні відносини, Психологія та соціологія, Психологія та педагогіка, Право та міжнародне право.

Умови навчання:

Тривалість навчання – 50 академічних годин (1 академічна година = 40 хвилин) по 25 год. на кожну складову (за винятком Права та міжнародного права, де співвідношення годин відповідно складає 34:16);

Термін навчання (за умови комплектації групи) – з 29.04 до 14.06.2024 року;

Заняття відбуваються 4 рази в тиждень з 18.10 до 19.30.

Форма навчання – дистанційна (на платформі ZOOM).

Наповненість групи  – 10 осіб.

Вартість навчання: 2460 грн. за весь курс навчання. Допускається вибір слухачем лише однієї складової підготовчих курсів (наприклад, з Психології або Соціології). У цьому випадку вартість навчання становитиме 1230 грн. Укладання договорів про надання освітньої послуги та оплата за курси здійснюється не пізніше ніж за 5 днів до початку навчання на курсах, але лише за умови формування комплектної групи.

Для запису на курси необхідно до 22 квітня 2024 року надіслати заяву-анкету слухача на електронну пошту cpkdp-ipodp@ukr.net  або подати в роздрукованому вигляді за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, ІПОДП, кім. 108 (10.00-16.00 год.). Телефон для довідок: (032) 239-41-39.