Центр підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки

Основними напрямами освітньої діяльності Центру підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки є організація та проведення курсів підвищення кваліфікації фахівців та підготовчих курсів для абітурієнтів Університету.

Зокрема, у цьому Центрі успішно функціонують курси підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх середніх навчальних закладів та викладачів закладів вищої освіти І-ІІ р. а., підготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), перепідготовки з питань радіаційної безпеки, підвищення кваліфікації за програмами навчання працівників Рахункової палати України, ДП “НАЕК “Енергоатом” і т. п. Цей Центр також займається організацією стажування на кафедрах Університету викладачів закладів вищої освіти України ІІІ-IV р. а. З 2017 року співробітники Центру також здійснюють документальне оформлення атестації осіб, які претендують на зайняття посади державної служби, щодо вільного володіння державною мовою.

З часу створення у 1957 році діяльність підготовчих курсів, які входять до Центру  підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки, спрямована на підготовку абітурієнтів до вступу на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка та надання допомоги при виборі майбутньої спеціальності. У зв’язку з цим співробітники Центру провадять профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах, організовують для майбутніх абітурієнтів екскурсії в Університеті тощо. Слухачами підготовчих курсів є учні середніх шкіл, технікумів, ліцеїв, гімназій, а також ті, хто вже має середню освіту. Громадяни України, навчаючись на підготовчих курсах, мають можливість підвищити рівень знань зі шкільних дисциплін та підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.