Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО

19.01.2024 | 14:45

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

 

 

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка відповідно до ліцензії (серія АЕ № 636822 від 19.06.2015 р.), наданої Міністерством освіти і науки України, в ІI семестрі 2023/2024 н. р. здійснюватиме набір педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Львова та Львівської області на тематичні курси підвищення кваліфікації без відриву від основного місця роботи та з компенсацією затрат відповідно до наведеного нижче переліку.

 

з/п

Спеціальність

Тематика курсів підвищення кваліфікації

педагогічних працівників

Обсяг годин

Дати проведення

1.

014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська))

Комунікативні аспекти англійської мови. Мова і соціум, мова і культура.

30

15.04-19.04.24

2.

Загальні тематичні курси

Діти з порушеннями психофізичного розвитку в інклюзивному освітньому процесі.

30

08.04-12.04.24

 

Термін  проведення  курсів – 5 робочих днів. Мінімальна кількість слухачів у групі – 10 осіб. Заняття відбуватимуться у вільний від роботи час. Форма навчання – дистанційна. Вартість навчання на курсах – 2 490 грн. Після закінчення курсів  видаватиметься  свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого  зразка.

 

Для запису на курси необхідно або зателефонувати за тел. 239-41-39, або надіслати заповнену анкету на електронну пошту cpkdpipodp@ukr.net, або безпосередньо зареєструватись за адресою: Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, Центр неформальної освіти, 79000  м. Львів,  вул. Січових Стрільців,  16,   кім. 108. 

 

Договір про надання освітніх послуг (для фізичних осіб) або Договір про надання освітніх послуг (для юридичних осіб), заповнена заява-анкета слухача курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників та копія квитанції про оплату за навчання  на курсах (для фізичних осіб) або копія платіжного доручення (для юридичних осіб) подаються у Центр неформальної освіти не пізніше, ніж за 5 днів до початку навчання на курсах.