Набір на курси підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”

19.09.2016 | 10:00

Львівський національний університет імені Івана Франка
Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка у 2016/17 н.р. проводить набір на курси підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа“. Обсяг годин – 72.

Кількість слухачів у групі – 16.

Вартість навчання – 700 грн.

Після закінчення навчання на курсах видається свідоцтво встановленого зразка.

Реєстрація на курси проводиться за адресою: Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, 79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, кім. 108, тел. 239-41-39.
За довідками звертатись на кафедру бібліотекознавства і бібліографії факультету культури і мистецтв Університету за тел. 239-43-78 (Наталія Романівна).