Семінар «Гіперактивна дитина в школі. Стратегії корекції поведінки та академічної успішності»

загальна кількість – 16 годин

заняття відбуваються 2 рази в тиждень – субота, неділя – по 8 академічних годин в день

кількість осіб в групі – 15-20
тренер: доц.Ферт О.Г.

Мета: дати учасникам уявлення про прояви гіперактивного розладу з дефіцитом уваги у дітей шкільного віку та основні стратегії допомоги цій категорії дітей
Завдання: дати слухачам уявлення про основні методи  діагностування ГРДУ,  стратегії роботи  з сім’єю гіперактивної дитини, основні методи поведінкової терапії та психоедукації, здійснити тренінг практичних навичок складання плану позитивного поведінкового втручання для дитини з ГРДУ.
Програма:
– Гіперактивний розлад з дефіцитом уваги. Визначення, основні причини, супутні розлади
– Як проявляється ГРДУ в школі
– Діагностування ГРДУ
– Допомога дитині з ГРДУ в школі та поза її межами
– Стратегії поведінкової корекції для дітей з ГРДУ
– Стратегії покращення уважності  та успішності учнів з ГРДУ
– Основні поради вчителю гіперактивної дитини