2020/2021 навчальний рік
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № ___141___ від __09. 10. 2020р.__
Спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська мова)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бончик Ірина Михайлівна | ПК 01467243/02815 – 20 |
2 | Горшинська Ольга Василівна | ПК 01467243/02816 – 20 |
3 | Гошівська Христина Михайлівна | ПК 01467243/02817 – 20 |
4 | Курило Наталія Юріївна | ПК 01467243/02818 – 20 |
5 | Кучер Галина Іванівна | ПК 01467243/02819 – 20 |
6 | Мелимук Мирослава Зеновіївна | ПК 01467243/02820 – 20 |
7 | Мричко –Цейко Марія Владиславівна | ПК 01467243/02821 – 20 |
8 | Павлів Уляна Богданівна | ПК 01467243/02822 – 20 |
9 | Пастух Христина Андріївна | ПК 01467243/02823 – 20 |
10 | Пілат Марія Богданівна | ПК 01467243/02824 – 20 |
11 | Рафа Оксана Олексіївна | ПК 01467243/02825 – 20 |
12 | Сметаніна Лідія Михайлівна | ПК 01467243/02826 – 20 |
13 | Томашевська Марта Петрівна | ПК 01467243/02827 – 20 |
14 | Халанчук Вікторія Олександрівна | ПК 01467243/02828 – 20 |
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № ___141___ від __09. 10. 2020р.__
Спеціальність 014.01 Середня освіта (українська мова і література)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Васьків Леся Ярославівна | ПК 01467243/02829 – 20 |
2 | Гаврилишин Галина Степанівна | ПК 01467243/02830 – 20 |
3 | Гнатів Марія Ярославівна | ПК 01467243/02831 – 20 |
4 | Загородник Лілія Іванівна | ПК 01467243/02832 – 20 |
5 | Ілейко Ольга Савелівна | ПК 01467243/02833 – 20 |
6 | Коваль Наталія Василівна | ПК 01467243/02834 – 20 |
7 | Козак Мирослава Володимирівна | ПК 01467243/02835 – 20 |
8 | Козак Леся Семенівна | ПК 01467243/02836 – 20 |
9 | Лавренюк Марія Теодозіївна | ПК 01467243/02837 – 20 |
10 | Мащак Мар’яна Теодозіївна | ПК 01467243/02838 – 20 |
11 | Мелехіна Тетяна Гіларіївна | ПК 01467243/02839 – 20 |
12 | Паляниця Лариса Володимирівна | ПК 01467243/02840 – 20 |
13 | Петрик Оксана Андріївна | ПК 01467243/02841 – 20 |
14 | Петрунів Віра Богданівна | ПК 01467243/02842 – 20 |
15 | Семчишин Оксана Ярославівна | ПК 01467243/02843 – 20 |
16 | Тарас Марія Павлівна | ПК 01467243/02844 – 20 |
17 | Чуба Наталія Іванівна | ПК 01467243/02845 – 20 |
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № __146____ від __23. 10. 2020р.__
Сучасні освітні інновації
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бакуш Леся Мирославівна | ПК 01467243/02846 – 20 |
2 | Баляс Марія Петрівна | ПК 01467243/02847 – 20 |
3 | Бінерт Леся Андріївна | ПК 01467243/02848 – 20 |
4 | Бойко Оксана Орестівна | ПК 01467243/02849 – 20 |
5 | Вуйцик Оксана Ярославівна | ПК 01467243/02850 – 20 |
6 | Гадомська Оксана Вікторівна | ПК 01467243/02851 – 20 |
7 | Гевко Божена Миронівна | ПК 01467243/02852 – 20 |
8 | Гевко Ружена Миронівна | ПК 01467243/02853 – 20 |
9 | Гринчишин Любов Остапівна | ПК 01467243/02854 – 20 |
10 | Грицеляк Галина Петрівна | ПК 01467243/02855 – 20 |
11 | Гуменюк Мар’яна Михайлівна | ПК 01467243/02856 – 20 |
12 | Дика Любов Богданівна | ПК 01467243/02857 – 20 |
13 | Кашуба Іванна Іванівна | ПК 01467243/02858 – 20 |
14 | Клебан Оксана Ігорівна | ПК 01467243/02859 – 20 |
15 | Кметь Галина Йосипівна | ПК 01467243/02860 – 20 |
16 | Кметь Олег Павлович | ПК 01467243/02861 – 20 |
17 | Ковальчук Іванна Миколаївна | ПК 01467243/02862 – 20 |
18 | Кондрин Леся Петрівна | ПК 01467243/02863 – 20 |
19 | Крук Катерина Богданівна | ПК 01467243/02864 – 20 |
20 | Луцишин Тетяна Олексіївна | ПК 01467243/02865 – 20 |
21 | Малик Ольга Сергіївна | ПК 01467243/02866 – 20 |
22 | Мандрик Тетяна Михайлівна | ПК 01467243/02867 – 20 |
23 | Масик Олександра Теофілівна | ПК 01467243/02868 – 20 |
24 | Матвійчук Уляна Дмитрівна | ПК 01467243/02869 – 20 |
25 | Панасюк Ігор Богданович | ПК 01467243/02870 – 20 |
26 | Петрунів Віра Богданівна | ПК 01467243/02871 – 20 |
27 | Покиньброда Ганна Іванівна | ПК 01467243/02872 – 20 |
28 | Рудя Людмила Ярославівна | ПК 01467243/02873 – 20 |
29 | Сало Любов Іванівна | ПК 01467243/02874 – 20 |
30 | Сало Ольга Василівна | ПК 01467243/02875 – 20 |
31 | Сарчук Ольга Іванівна | ПК 01467243/02876 – 20 |
32 | Смажила Надія Михайлівна | ПК 01467243/02877 – 20 |
33 | Смик Ганна Зіновіївна | ПК 01467243/02878 – 20 |
34 | Стець Ольга Михайлівна | ПК 01467243/02879 – 20 |
35 | Стрільців Юрій Євгенович | ПК 01467243/02880 – 20 |
36 | Томц Оксана Іванівна | ПК 01467243/02881 – 20 |
37 | Харків Світлана Петрівна | ПК 01467243/02882 – 20 |
38 | Чернецький Ігор Євгенович | ПК 01467243/02883 – 20 |
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № __154____ від __06. 11. 2020р.__
Спеціальність 014.02 Середня освіта (англійська мова і література)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бабич Наталія Василівна | ПК 01467243/02884 – 20 |
2 | Биць Ганна Богданівна | ПК 01467243/02885 – 20 |
3 | Вакуленко Юлія Іванівна | ПК 01467243/02886 – 20 |
4 | Владика Орися Ігорівна | ПК 01467243/02887 – 20 |
5 | Гевко Божена Миронівна | ПК 01467243/02888 – 20 |
6 | Гевко Ружена Миронівна | ПК 01467243/02889 – 20 |
7 | Глова Юлія Ярославівна | ПК 01467243/02890 – 20 |
8 | Горшинська Ольга Василівна | ПК 01467243/02891 – 20 |
9 | Гошовська Наталія Вікторівна | ПК 01467243/02892 – 20 |
10 | Грем Оксана Михайлівна | ПК 01467243/02893 – 20 |
11 | Джура Лариса Миколаївна | ПК 01467243/02894 – 20 |
12 | Дрозд Оксана Володимирівна | ПК 01467243/02895 – 20 |
13 | Жовта Мар’яна Віталіївна | ПК 01467243/02896 – 20 |
14 | Золотарьова Олена Валентинівна | ПК 01467243/02897 – 20 |
15 | Камецька Ольга Володимирівна | ПК 01467243/02898 – 20 |
16 | Конопельнюк Олена Володимирівна | ПК 01467243/02899 – 20 |
17 | Костишин Марія Ярославівна | ПК 01467243/02900 – 20 |
18 | Кривуля Олена Борисівна | ПК 01467243/02901 – 20 |
19 | Кутельмах Ірина Зіновіївна | ПК 01467243/02902 – 20 |
20 | Мазур Ольга Іванівна | ПК 01467243/02903 – 20 |
21 | Малець Оксана Степанівна | ПК 01467243/02904 – 20 |
22 | Мандрик Тетяна Михайлівна | ПК 01467243/02905 – 20 |
23 | Пастух Христина Андріївна | ПК 01467243/02906 – 20 |
24 | Перун Марія Ігорівна | ПК 01467243/02907 – 20 |
25 | Пілат Марія Богданівна | ПК 01467243/02908– 20 |
26 | Поверга Стефанія Стефанівна | ПК 01467243/02909 – 20 |
27 | Прокопенко Людмила Валеріївна | ПК 01467243/02910 – 20 |
28 | Скамай Ілона Іванівна | ПК 01467243/02911 – 20 |
29 | Соловій Марія Дмитрівна | ПК 01467243/02912 – 20 |
30 | Томашевська Марта Петрівна | ПК 01467243/02913 – 20 |
Спеціальність 014.01 Середня освіта (українська мова і література)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бабляк Любов Володимирівна | ПК 01467243/02914 – 20 |
2 | Барчишин Людмила Володимирівна | ПК 01467243/02915 – 20 |
3 | Батіг Уляна Петрівна | ПК 01467243/02916 – 20 |
4 | Васьків Леся Ярославівна | ПК 01467243/02917 – 20 |
5 | Гринько Іванна Василівна | ПК 01467243/02918 – 20 |
6 | Журавель Ізольда Чолівна | ПК 01467243/02919 – 20 |
7 | Зикова Надія Вікторівна | ПК 01467243/02920 – 20 |
8 | Кашуба Іванна Іванівна | ПК 01467243/02921 – 20 |
9 | Коваль Ірина Василівна | ПК 01467243/02922 – 20 |
10 | Козак Леся Семенівна | ПК 01467243/02923 – 20 |
11 | Крисько Наталія Володимирівна | ПК 01467243/02924 – 20 |
12 | Лелик Галина Володимирівна | ПК 01467243/02925 – 20 |
13 | Майко Марія Іванівна | ПК 01467243/02926 – 20 |
14 | Оконь Олена Михайлівна | ПК 01467243/02927 – 20 |
15 | Пайтак Галина Михайлівна | ПК 01467243/02928 – 20 |
16 | Паляниця Лариса Володимирівна | ПК 01467243/02929 – 20 |
17 | Семенюк Наталія Михайлівна | ПК 01467243/02930 – 20 |
18 | Стець Ольга Михайлівна | ПК 01467243/02931 – 20 |
19 | Хоманець Вікторія Миколаївна | ПК 01467243/02932 – 20 |
20 | Чуба Наталія Іванівна | ПК 01467243/02933 – 20 |
21 | Ярчак Ганна Михайлівна | ПК 01467243/02934 – 20 |
Список педагогічних працівників закладів середньої освіти на тему: «Підготовка експертів із проведення інституційного аудиту»
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № __118___ від __14. 08. 2020р.__
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Дмитрух Олександра Денисівна | ПК 01467243/02780 – 20 |
2 | Прецель Ольга Іванівна | ПК 01467243/02781 – 20 |
3 | Хвоя Ірина Миколаївна | ПК 01467243/02782 – 20 |
4 | Шоп’як Віра Тарасівна | ПК 01467243/02783 – 20 |
5 | Брийовська Юлія Василівна | ПК 01467243/02784 – 20 |
6 | Іванчук Руслана Іванівна | ПК 01467243/02785 – 20 |
7 | Олеярчик Ольга Степанівна | ПК 01467243/02786 – 20 |
8 | Войтович Марія Володимирівна | ПК 01467243/02787 – 20 |
9 | Гудзь Валерій Васильович | ПК 01467243/02788 – 20 |
10 | Ластов’ян Наталія Ярославівна | ПК 01467243/02789 – 20 |
11 | Кутюк Ганна Василівна | ПК 01467243/02790 – 20 |
12 | Блищак Роман Ярославович | ПК 01467243/02791- 20 |
13 | Васьків Галина Миронівна | ПК 01467243/02792 – 20 |
14 | Хмельнюк Галина Михайлівна | ПК 01467243/02793 – 20 |
15 | Батенчук Наталія Петрівна | ПК 01467243/02794 – 20 |
16 | Гусар Оксана Ярославівна | ПК 01467243/02795 – 20 |
17 | Попадюк Ігор Федорович | ПК 01467243/02796 – 20 |
18 | Цвігула Зеновія Михайлівна | ПК 01467243/02797 – 20 |
19 | Швець Орина Іванівна | ПК 01467243/02798 – 20 |
20 | Закревська Ольга Анатоліївна | ПК 01467243/02799 – 20 |
21 | Моржин Наталія Ярославівна | ПК 01467243/02800 – 20 |
22 | Дяків Марія Володимирівна | ПК 01467243/02801 – 20 |
23 | Милян Марія Львівна | ПК 01467243/02802 – 20 |
24 | Запісов Сергій Анатолійович | ПК 01467243/02803 – 20 |
25 | Гладка Олена Миколаївна | ПК 01467243/02804– 20 |
26 | Кобрин Оксана Степанівна | ПК 01467243/02805 – 20 |
27 | Кольба Світлана Ярославівна | ПК 01467243/02806 – 20 |
28 | Лебідка Ольга ярорславівна | ПК 01467243/02807 – 20 |
29 | Баранкевич Олексанра Антонівна | ПК 01467243/02808 – 20 |
30 | Борщ Наталія Григорівна | ПК 01467243/02809 – 20 |
31 | Браташ Олеся Іванівна | ПК 01467243/02810 – 20 |
32 | Нестерук Наталія Романівна | ПК 01467243/02811– 20 |
33 | Шпотюк Оксана Йосипівна | ПК 01467243/02812 – 20 |
34 | Шимків Михайло Степанович | ПК 01467243/02813 – 20 |
35 | Ігнатова Романа Василівна | ПК 01467243/02814 – 20 |
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № __182____ від __18. 12. 2020р.__
Спеціальність 014.02 Середня освіта (англійська мова і література)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бакум Галина Василівна | ПК 01467243/02935 – 20 |
2 | Бурбела Ірина Федорівна | ПК 01467243/02936 – 20 |
3 | Галь Ольга Олексіївна | ПК 01467243/02937 – 20 |
4 | Губанова Елла Петрівна | ПК 01467243/02938 – 20 |
5 | Держило Ірина Тарасівна | ПК 01467243/02939 – 20 |
6 | Жила Марія Михайлівна | ПК 01467243/02940 – 20 |
7 | Кіт Віра Михайлівна | ПК 01467243/02941 – 20 |
8 | Колядко Людмила Іванівна | ПК 01467243/02942 – 20 |
9 | Копач Оксана Павлівна | ПК 01467243/02943 – 20 |
10 | Кулик Галина Стефанівна | ПК 01467243/02944 – 20 |
11 | Магур Юлія Сергіївна | ПК 01467243/02945 – 20 |
12 | Масик Олександра Теофілівна | ПК 01467243/02946 – 20 |
13 | Молоткова Світлана Олександрівна | ПК 01467243/02947 – 20 |
14 | Семенова Галина Олександрівна | ПК 01467243/02948 – 20 |
15 | Фоменко Людмила Олексіївна | ПК 01467243/02949 – 20 |
16 | Червона Марія Ільківна | ПК 01467243/02950 – 20 |
Спеціальність 014.04 Середня освіта (математика)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Боднар Орися Володимирівна | ПК 01467243/02951 – 20 |
2 | Вітер Олександра Ярославівна | ПК 01467243/02952 – 20 |
3 | Гадомська Оксана Вікторівна | ПК 01467243/02953 – 20 |
4 | Грицеляк Галина Петрівна | ПК 01467243/02954 – 20 |
5 | Добровольська Леся Богданівна | ПК 01467243/02955 – 20 |
6 | Єщенко Христина Богданівна | ПК 01467243/02956 – 20 |
7 | Зінковська Оксана Романівна | ПК 01467243/02957 – 20 |
8 | Карвацька Любов Володимирівна | ПК 01467243/02958 – 20 |
9 | Конрин Леся Петрівна | ПК 01467243/02959 – 20 |
10 | Кузь Наталія Анатоліївна | ПК 01467243/02960 – 20 |
11 | Курилів Леся Ігорівна | ПК 01467243/02961 – 20 |
12 | Мазяр Ірина Антонівна | ПК 01467243/02962 – 20 |
13 | Миник Наталія Леонідівна | ПК 01467243/02963 – 20 |
14 | Пристайко Любов Миронівна | ПК 01467243/02964 – 20 |
15 | Притула Оксана Степанівна | ПК 01467243/02965 – 20 |
16 | Рихаль Зоряна Олегівга | ПК 01467243/02966 – 20 |
17 | Ромаха Лілія Романівна | ПК 01467243/02967– 20 |
18 | Ростун Леся Любомирівна | ПК 01467243/02968 – 20 |
19 | Сопрун Мирослава Іванівна | ПК 01467243/02969 – 20 |
20 | Сохорович Олександра Дмитрівна | ПК 01467243/02970 – 20 |
21 | Федус Руслана Іванівна | ПК 01467243/02971 – 20 |
Спеціальність 014.03 Середня освіта (історія)
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бордовська Ельвіра Віталіївна | ПК 01467243/02972 – 20 |
2 | Гомзяк Іванна Ярославівна | ПК 01467243/02973- 20 |
3 | Дудаш Ірина Василівна | ПК 01467243/02974 – 20 |
4 | Запотоцький Михайло Миколайович | ПК 01467243/02975 – 20 |
5 | Кравчина Алла Станіславівна | ПК 01467243/02976 – 20 |
6 | Купчак Любов Михайлівна | ПК 01467243/02977 – 20 |
7 | Мандзій Надія Михайлівна | ПК 01467243/02978 – 20 |
8 | Марканич Марія Володимирівна | ПК 01467243/02979 – 20 |
9 | Нагорняк Любов Стефанівна | ПК 01467243/02980 – 20 |
10 | Павлів Оксана Ярославівна | ПК 01467243/02981 – 20 |
11 | Супик Любов Богданівна | ПК 01467243/02982 – 20 |
12 | Трофимлюк Тетяна Григорівна | ПК 01467243/02983 – 20 |
13 | Ферко Тетяна Миколаївна | ПК 01467243/02984 – 20 |
14 | Шарко Степан Іванович | ПК 01467243/02985 – 20 |
15 | Щепанська Наталія Миколаївна | ПК 01467243/02986 – 20 |
Список викладачів, які проходили курси підвищення кваліфікації за програмою професійного розвитку «Вдосконалення викладацької майстерності» в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № _10_ від __01. 02. 2021р.__
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бобилєв Дмитро Євгенович | ПК 01467243/02987 – 21 |
2 | Бондаренко – Зелінська Надія Леонтіївна | ПК 01467243/02988 – 21 |
3 | Бородін Євгеній Іванович | ПК 01467243/02989 – 21 |
4 | Дзюбіна Оксана Ігорівна | ПК 01467243/02990 – 21 |
5 | Кусій Мирослава Ігорівна | ПК 01467243/02991 – 21 |
6 | Лозінська Світлана Володимирівна | ПК 01467243/02992 – 21 |
7 | Підкова Оксана Миколаївна | ПК 01467243/02993 – 21 |
8 | Чорна Жанна Леонтіївна | ПК 01467243/02994 – 21 |
Список працівників, закладів фахової перед вищої та вищої освіти I-II-III рівнів акредитації, які підвищують кваліфікацію з психолого – педагогічних дисциплін в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № __10____ від _05.02. 2021р.__
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Білань – Масляник Світлана Романівна | ПК 01467243/02995 – 21 |
2 | Бялий Андрій Олександрович | ПК 01467243/02996 – 21 |
3 | Войтюк Оксана Орестівна | ПК 01467243/02997 – 21 |
4 | Германович Галина Остапівна | ПК 01467243/02998 – 21 |
5 | Гончаров Мар’ян Петрович | ПК 01467243/02999 – 21 |
6 | Засанська Галина Михайлівна | ПК 01467243/03000 – 21 |
7 | Конюх Ростислав Іванович | ПК 01467243/03001 – 21 |
8 | Костів Зоряна Петрівна | ПК 01467243/03002 – 21 |
9 | Менів Наталія Павлівна | ПК 01467243/03003 – 21 |
10 | Микита Микола Миколайович | ПК 01467243/03004 – 21 |
11 | Панкевич Марія Станіславівна | ПК 01467243/03005 – 21 |
12 | Партика Уляна Богданівна | ПК 01467243/03006 – 21 |
13 | Пукаляк Леся Тарасівна | ПК 01467243/03007 – 21 |
14 | Рудницька Юлія Петрівна | ПК 01467243/03008 – 21 |
15 | Синиця Світлана Вікторівна | ПК 01467243/03009 – 21 |
16 | Сойка Лариса Дмитрівна | ПК 01467243/03010 – 21 |
17 | Терещук Софія Іванівна | ПК 01467243/03011 – 21 |
18 | Халавка Оксана Анатоліївна | ПК 01467243/03012 – 21 |
19 | Чайковська Ганна Степанівна | ПК 01467243/03013 – 21 |
20 | Шашков Юрій Ігорович | ПК 01467243/03014 – 21 |
21 | Янків Софія Володимирівна | ПК 01467243/03015 – 21 |
Список педагогічних працівників, Природничого коледжу ЛНУ імені Івана Франкка, які підвищують кваліфікацію з психолого – педагогічних дисциплін в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Гульченко Світлана Геннадіївна | ПК 01467243/03016 – 21 |
2 | Ковальчук Юлія Василівна | ПК 01467243/03017 – 21 |
3 | Мельничин Андрій Володимирович | ПК 01467243/03018 – 21 |
4 | Слободзян Дмитро Петрович | ПК 01467243/03019 – 21 |
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № __23_ від __26. 02. 2021р.__
“Діти з порушеннями психофізичного розвитку в інклюзивному освітньому процесі»
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Андрейко Любов Володимирівна | ПК 01467243/03020 – 21 |
2 | Бабляк Любов Володимирівна | ПК 01467243/03021 – 21 |
3 | Балук Марія Романівна | ПК 01467243/03022 – 21 |
4 | Барчишин Людмила Володимирівна | ПК 01467243/03023 – 21 |
5 | Бордовська Ельвіра Віталіївна | ПК 01467243/03024 – 21 |
6 | Буфан Любов Ярославівна | ПК 01467243/03025 – 21 |
7 | Вуйцик Оксана Ярославівна | ПК 01467243/03026 – 21 |
8 | Галь Ольга Олексіївна | ПК 01467243/03027 – 21 |
9 | Германович Ольга Богданівна | ПК 01467243/03028 – 21 |
10 | Гнатишин Романа Володимирівна | ПК 01467243/03029 – 21 |
11 | Гой Наталія Петрівна | ПК 01467243/03030 – 21 |
12 | Дида Любов Володимирівна | ПК 01467243/03031 – 21 |
13 | Дудаш Ірина Василівна | ПК 01467243/03032 – 21 |
14 | Жмур Ірина Іванівна | ПК 01467243/03033 – 21 |
15 | Жуков Віктор Олександрович | ПК 01467243/03034 – 21 |
16 | Жукова Надія Михайлівна | ПК 01467243/03035 – 21 |
17 | Жукова Стефанія Степанівна | ПК 01467243/03036 – 21 |
18 | Звір Тетяна Степанівна | ПК 01467243/03037 – 21 |
19 | Зикова Надія Вікторівна | ПК 01467243/03038 – 21 |
20 | Іванців Мар’яна Ігорівна | ПК 01467243/03039 – 21 |
21 | Ілейко Ольга Савелівна | ПК 01467243/03040 – 21 |
22 | Коваль Ірина Олександрівна | ПК 01467243/03041 – 21 |
23 | Козуб Зоряна Орестівна | ПК 01467243/03042 – 21 |
24 | Колядко Людмила Іванівна | ПК 01467243/03043 – 21 |
25 | Кравчина Алла Станіславівна | ПК 01467243/03044 – 21 |
26 | Кузик Оксана Петрівна | ПК 01467243/03045 – 21 |
27 | Лейник Ольга Володимирівна | ПК 01467243/03046 – 21 |
28 | Лепська Тетяна Зіновіївна | ПК 01467243/03047 – 21 |
29 | Мазяр Ірина Антонівна | ПК 01467243/03048 – 21 |
30 | Марканич Марія Володимирівна | ПК 01467243/03049 – 21 |
31 | Мартяк Ірина Володимирівна | ПК 01467243/03050 – 21 |
32 | Мілян Галина Миколаївна | ПК 01467243/03051 – 21 |
33 | Молоткова Світлана Олександрівна | ПК 01467243/03052 – 21 |
34 | Немчук Алла Миколаївна | ПК 01467243/03053 – 21 |
35 | Ольшанська Леся Федорівна | ПК 01467243/03054 – 21 |
36 | Петрунів Віра Богданівна | ПК 01467243/03055 – 21 |
37 | Семенова Галина Олександрівна | ПК 01467243/03056 – 21 |
38 | Семенюк Наталія Михайлівна | ПК 01467243/03057 – 21 |
39 | Созанська Оксана Теодозіївна | ПК 01467243/03058 – 21 |
40 | Стойко Ярослава Лук’янівна | ПК 01467243/03059 – 21 |
41 | Стрільців Юрій Євгенович | ПК 01467243/03060 – 21 |
42 | Федо Степанія Миколаївна | ПК 01467243/03061 – 21 |
43 | Федус Руслана Іванівна | ПК 01467243/03062 – 21 |
44 | Фоменко Людмила Олексіївна | ПК 01467243/03063 – 21 |
45 | Хімка Галина Євгеніївна | ПК 01467243/03064 – 21 |
46 | Хоманець Вікторія Миколаївна | ПК 01467243/03065 – 21 |
47 | Чехович Людмила Миколаївна | ПК 01467243/03066 – 21 |
48 | Шарко Степан Іванович | ПК 01467243/03067 – 21 |
Список вчителів, які проходили курси підвищення кваліфікації
в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № _36_ від __23. 04. 2021р.__
Спеціальність 014.02 Середня освіта (англійська мова і література)
«Теорія і практика сучасної англійської мови. Практична граматика та сучасний лексикон англійської мови»
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Алекса Оксана Володимирівна | ПК 01467243/03068 – 21 |
2 | Антоник Тетяна Богданівна | ПК 01467243/03069 – 21 |
3 | Атаманчук Світлана Василівна | ПК 01467243/03070 – 21 |
4 | Бабірецька Любов Андріївна | ПК 01467243/03071 – 21 |
5 | Баглай Ольга Іванівна | ПК 01467243/03072- 21 |
6 | Гібляк Олеся Василівна | ПК 01467243/03073 – 21 |
7 | Гнат Зоряна Іванівна | ПК 01467243/03074 – 21 |
8 | Грабинська Олеся Ярославівна | ПК 01467243/03075 – 21 |
9 | Гуменюк Мар’яна Михайлівна | ПК 01467243/03076 – 21 |
10 | Держило Ірина Тарасівна | ПК 01467243/03077 – 21 |
11 | Доскоч Мирослава Григорівна | ПК 01467243/03078- 21 |
12 | Запотічна Олена Анатоліївна | ПК 01467243/03079 – 21 |
13 | Здобиляк Марія Євгенівна | ПК 01467243/03080 – 21 |
14 | Карпа Леся Федорівна | ПК 01467243/03081 – 21 |
15 | Кирилів Марія Миколаївна | ПК 01467243/03082 – 21 |
16 | Кос Галина Михайлівна | ПК 01467243/03083 – 21 |
17 | Курило Наталія Юріївна | ПК 01467243/03084 – 21 |
18 | Кутельмах Ірина зіновіївна | ПК 01467243/03085 – 21 |
19 | Моравецька Уляна Михайлівна | ПК 01467243/03086 – 21 |
20 | Нанівська Елла Олегівна | ПК 01467243/03087 – 21 |
21 | Підвірна Наталія Володимирівна | ПК 01467243/03088 – 21 |
22 | Піпка Оксана Дмитрівна | ПК 01467243/03089 – 21 |
23 | Поверга Стефанія Стефанівна | ПК 01467243/03090 – 21 |
24 | Сембратович Марія Вікторівна | ПК 01467243/03091 – 21 |
25 | Соловій Марія Дмитрівна | ПК 01467243/03092 – 21 |
26 | Шевчишин Ольга Григорівна | ПК 01467243/03093 – 21 |
27 | Якубовська Любомира Григорівна | ПК 01467243/03094 – 21 |
Спеціальність 014.01 Середня освіта (українська мова і література)
«Теоретичні проблеми й практичні труднощі у вивченні української мови»
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Бабляк Любов Володимирівна | ПК 01467243/03095 – 21 |
2 | Барчишин Людмила Володимирівна | ПК 01467243/03096– 21 |
3 | Вус Ганна Василівна | ПК 01467243/03097 – 21 |
4 | Грицик Марія Дмитрівна | ПК 01467243/03098 – 21 |
5 | Гуменюк Наталія Петрівна | ПК 01467243/03099 – 21 |
6 | Дикун Наталія Миколаївна | ПК 01467243/03100– 21 |
7 | Кацьора Роксоляна Іванівна | ПК 01467243/03101 – 21 |
8 | Кутна Оксана Миронівна | ПК 01467243/03102 – 21 |
9 | Лисенко Валентина Василівна | ПК 01467243/03103 – 21 |
10 | Мойорчак Надія Євгенівна | ПК 01467243/03104– 21 |
11 | Матвійчук Уляна Дмитрівна | ПК 01467243/03105 – 21 |
12 | Ольшанська Леся Федорівна | ПК 01467243/03106 – 21 |
13 | Ратушна Наталія Володимирівна | ПК 01467243/03107 – 21 |
14 | Созанська Оксана Теодозіївна | ПК 01467243/03108 – 21 |
15 | Стойко Ярослава Лук’янівна | ПК 01467243/03109 – 21 |
16 | Терлецька Любов Богданівна | ПК 01467243/03110 – 21 |
17 | Хоманець Вікторія Миколаївна | ПК 01467243/03111 – 21 |
18 | Чернявська Галина Петрівна | ПК 01467243/03112 – 21 |
19 | Юзьків Галина Ярославівна | ПК 01467243/03113 – 21 |
20 | Ярчак Ганна Михайлівна | ПК 01467243/03114 – 21 |
Список осіб, які проходили курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих в Центрі неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Львівського національного університету імені Івана Франка
Наказ директора № 1659 від __21. 05. 2021р._
№ п/н | Прізвище, ім’я по батькові | № свідоцтва |
1 | Богач Степан Степанович | ПК 01467243/03115 – 21 |
2 | Горніцький Сергій Іванович | ПК 01467243/03116 – 21 |
3 | Гупало Тарас Вальдемарович | ПК 01467243/03117 – 21 |
4 | Кмита Роман Ігорович | ПК 01467243/03118 – 21 |
5 | Котик Руслан Олександрович | ПК 01467243/03119- 21 |
6 | Кропивницька Уляна Миколаївна | ПК 01467243/03120 – 21 |
7 | Петровська Наталія Андріївна | ПК 01467243/03121 – 21 |
8 | Пузирний Тарас Миколайович | ПК 01467243/03122 – 21 |
9 | Хомишин Ігор Григорович | ПК 01467243/03123 – 21 |
10 | Чорній Мар’ян Володимирович | ПК 01467243/03124 – 21 |