2021/2022 навчальний рік

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції за спеціальністю   014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська мова)) на тему “Новітні та традиційні методики викладання англійської мови та літератури” (08.11-12.11.2021)

в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки  Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __125____  від __12. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Барнінець Наталія Василівна ПК 01467243/03125 – 21
2. Басюк Ольга Ігорівна ПК 01467243/03126- 21
3. Боднарчук Галина Василівна ПК 01467243/03127 – 21
4. Вальчишин Юлія Федорівна ПК 01467243/03128 – 21
5. Галечко Зоряна Іванівна ПК 01467243/03129 – 21
6. Гарасимів  Олена Степанівна ПК 01467243/03130 – 21
7. Гетьман Любов Юріївна ПК 01467243/03131 – 21
8. Гінда Христина Олегівна ПК 01467243/03132 – 21
9. Гладун Ірина Мар’янівна ПК 01467243/03133 – 21
10. Горська Ольга Михайлівна ПК 01467243/03134 – 21
11. Гундяк Адріана Романівна ПК 01467243/03135 – 21
12. Гутів Ірина Василівна ПК 01467243/03136 – 21
13. Данько Леся Йосипівна ПК 01467243/03137 – 21
14. Демчук Ірина Любомирівна ПК 01467243/03138 – 21
15. Дика Оксана Євгенівна ПК 01467243/03139 – 21
16. Дідик Наталія Миколаївна ПК 01467243/03140 – 21
17. Думич Руслана Михайлівна ПК 01467243/03141 – 21
18. Дюрак Марта Генріківна ПК 01467243/03142 – 21
19. Жила Марія Романівна ПК 01467243/03143 – 21
20. Зав’ялич Лілія Степанівна ПК 01467243/03144 – 21
21. Завадяк Оксана Володимирівна ПК 01467243/03145 – 21
22. Заваринська Марія Петрівна ПК 01467243/03146 – 21
23. Загорбенська Юлія Сергіївна ПК 01467243/03147 – 21
24. Запоточна Віра Петрівна ПК 01467243/03148 – 21
25. Заяць Оксана Мирославівна ПК 01467243/03149 – 21
26. Зулкарнєєва Олена Федорівна ПК 01467243/03150 – 21
27. Іваник Ольга Григорівна ПК 01467243/03151 – 21
28. Касьяненко Ірина Володимирівна ПК 01467243/03152 – 21
29. Кеда Тетяна Тарасівна ПК 01467243/03153 – 21
30. Клебан Галина Іванівна ПК 01467243/03154 – 21
31. Климашевська Юлія Ігорівна ПК 01467243/03155 – 21
32. Ключик Роксоляна Ігорівна ПК 01467243/03156 – 21
33. Коваленко Катерина Вікторівна ПК 01467243/03157 – 21
34. Коломоєць Анастасія Богданівна ПК 01467243/03158 – 21
35. Кондратів Олена Миколаївна ПК 01467243/03159 – 21
36. Косаковська Ольга Іванівна ПК 01467243/03160 – 21
37. Косолович Надія Михайлівна ПК 01467243/03161 – 21
38. Костюк Оксана Василівна ПК 01467243/03162 – 21
39. Крецула Ірина Степанівна ПК 01467243/03163 – 21
40. Кулик Ліліана Петрівна ПК 01467243/03164 – 21
41. Кульчицька-Дашинич Галина Миронівна ПК 01467243/03165 – 21
42. Куцяба Наталія Володимирівна ПК 01467243/03166 – 21
43. Кушнір Михайло Ігорович ПК 01467243/03167 – 21
44. Макар Ярина Тарасівна ПК 01467243/03168 – 21
45. Мамчур Оксана Богданівна ПК 01467243/03169 – 21
46. Мацьків Наталія Борисівна ПК 01467243/03170 – 21
47. Мозіль Ольга Романівна ПК 01467243/03171 – 21
48. Мороз  Романа Михайлівна ПК 01467243/03172 – 21
49. Моряк Любов Петрівна ПК 01467243/03173 – 21
50. Москаленко Христина Романівна ПК 01467243/03174 – 21
51. Наконечна Марія Іванівна ПК 01467243/03175 – 21
52. Нарівська Марія Володимирівна ПК 01467243/03176 – 21
53. Николин Оксана Ярославівна ПК 01467243/03177 – 21
54. Олендій Лідія Павлівна ПК 01467243/03178 – 21
55. Олішевська Ольга Григорівна ПК 01467243/03179 – 21
56. Осташевська Тетяна Володимирівна ПК 01467243/03180 – 21
57. Панченко Уляна Василівна ПК 01467243/03181 – 21
58. Погарата Роксоляна Павлівна ПК 01467243/03182 – 21
59. Попович Ірина Анатоліївна ПК 01467243/03183 – 21
60. Ракоча Світлана Степанівна ПК 01467243/03184 – 21
61. Рибицька Христина Степанівна ПК 01467243/03185 – 21
62. Салдан Тетяна Романівна ПК 01467243/03186 – 21
63. Самуляк Марія Богданівна ПК 01467243/03187 – 21
64. Семенюк Ірина Богданівна ПК 01467243/03188 – 21
65. Сеньковська Оксана Степанівна ПК 01467243/03189- 21
66. Сироїшко Оксана Василівна ПК 01467243/03190 – 21
67. Смульська Олена Романівна ПК 01467243/03191 – 21
68. Снігур Катерина Іванівна ПК 01467243/03192 – 21
69. Сущенко Оксана Семенівна ПК 01467243/03193 – 21
70. Твардовська Ірина Ігорівна ПК 01467243/03194 – 21
71. Терлюк Зоряна Степанівна ПК 01467243/03195 – 21
72. Ткачова Катерина  Олегівна ПК 01467243/03196 – 21
73. Турків Леся Степанівна ПК 01467243/03197 – 21
74. Тхорик Ганна Дмитрівна ПК 01467243/03198 – 21
75. Тягур Анатолій Ігорович ПК 01467243/03199 – 21
76. Улицька Галина Романівна ПК 01467243/03200 – 21
77. Фармага Вікторія Миколаївна ПК 01467243/03201 – 21
78. Федорків Ірина Володимирівна ПК 01467243/03202 – 21
79. Хорунжикевич  Ірина Богданівна ПК 01467243/03203 – 21
80. Хохла Тереза Іванівна ПК 01467243/03204 – 21
81. Чернікова Валентина Вікторівна ПК 01467243/03205 – 21
82. Черська  Ольга Степанівна ПК 01467243/03206 – 21
83. Штогрин Марія Іванівна ПК 01467243/03207 – 21
84. Яворська Наталія Богданівна ПК 01467243/03208 – 21
85. Якубовська Любомира Григорівна ПК 01467243/03209 – 21
86. Яремко Наталія Романівна ПК 01467243/03210 – 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи  та з компенсацією затрат за спеціальністю   014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська мова)) на тему “Новітні та традиційні методики викладання англійської мови та літератури” (08.11-12.11.2021)

в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки  Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __125____  від __12. 11. 2021р.__

1. Баб’як Мирослава Петрівна ПК 01467243/03211 – 21
2. Велесницька Оксана Вікторівна ПК 01467243/03212 – 21
3. Димитрова Олена Олексіївна ПК 01467243/03213 – 21
4. Нагірна Галина Ігорівна ПК 01467243/03214 – 21
5. Пазинюк Оксана Ярославівна ПК 01467243/03215 – 21
6. Пароля Олександра Романівна ПК 01467243/03216 – 21
7. Саламаха Галина Володимирівна ПК 01467243/03217 – 21
8. Титаренко Зузанна  Олексіївна ПК 01467243/03218 – 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції за спеціальністю   014.01 Середня освіта (українська мова і література) на тему “Нові підходи в методиці викладання української літератури” (15.11-19.11.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки  Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __132____  від __19. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Андрейчук Оксана Богданівна ПК 01467243/03219 – 21
2. Андріїв Галина Ярославівна ПК 01467243/03220 – 21
3. Бакаїм Галина Володимирівна ПК 01467243/03221- 21
4. Банах Марія Григорівна ПК 01467243/03222 – 21
5. Батіг Уляна Петрівна ПК 01467243/03223- 21
6. Богоніс Галина Богданівна ПК 01467243/03224 – 21
7. Боруцька Марія Василівна ПК 01467243/03225 – 21
8. Бундз Ольга Михайлівна ПК 01467243/03226 – 21
9. Валюк Любов Іванівна ПК 01467243/03227 – 21
10. Васянович Марія Володимирівна ПК 01467243/03228 – 21
11. Войтович Любов Миколаївна ПК 01467243/03229 – 21
12. Воробель Соломія Іванівна ПК 01467243/03230 – 21
13. Гайдук Ірина Іванівна ПК 01467243/03231 – 21
14. Гатала Романа Дмитрівна ПК 01467243/03232 – 21
15. Герич Галина Богданівна ПК 01467243/03233 – 21
16. Гнат Олена Петрівна ПК 01467243/03234 – 21
17. Горбаль Іванна Володимирівна ПК 01467243/03235 – 21
18. Денисюк Тетяна Єфремівна ПК 01467243/03236 – 21
19. Древницька Галина Григорівна ПК 01467243/03237 – 21
20. Журавльова Марія Василівна ПК 01467243/03238 – 21
21. Зикова Надія Вікторівна ПК 01467243/03239 – 21
22. Ігнат Ірина Ігорівна ПК 01467243/03240 – 21
23. Карпляк Оксана Миколаївна ПК 01467243/03241 – 21
24. Коваль Ірина Орестівна ПК 01467243/03242 – 21
25. Козак Мирослава Володимирівна ПК 01467243/03243 – 21
26. Козак Оксана Петрівна ПК 01467243/03244- 21
27. Коржак Віра Петрівна ПК 01467243/03245 – 21
28. Король Ірина Степанівна ПК 01467243/03246 – 21
29. Кравець Оксана Миколаївна ПК 01467243/03247 – 21
30. Крілевич Надія Ярославівна ПК 01467243/03248 – 21
31. Кузик Ірина Петрівна ПК 01467243/03249- 21
32. Кулик Марія Андріївна ПК 01467243/03250 – 21
33. Кулина Леся Миронівна ПК 01467243/03251 – 21
34. Лавренюк Марія Теодозіївна ПК 01467243/03252 – 21
35. Левицька Світлана Петрівна ПК 01467243/03253 – 21
36. Леженіна Ольга Андріївна ПК 01467243/03254 – 21
37. Леськів Лариса Михайлівна ПК 01467243/03255 – 21
38. Мазурик Марія Михайлівна ПК 01467243/03256 – 21
39. Майко Марія Іванівна ПК 01467243/03257- 21
40. Малетич Ольга Степанівна ПК 01467243/03258 – 21
41. Мар’яш  Наталія  Олексіївна ПК 01467243/03259 – 21
42. Маринюк Олег Ярославович ПК 01467243/03260 – 21
43. Марко Людмила Миколаївна ПК 01467243/03261- 21
44. Мартинів Мирослава  Мар’янівна ПК 01467243/03262 – 21
45. Матвійчук Уляна Дмитрівна ПК 01467243/03263 – 21
46. Мелехіна Тетяна Гіларіївна ПК 01467243/03264- 21
47. Мельничук Надія Михайлівна ПК 01467243/03265- 21
48. Менчак Світлана Миколаївна ПК 01467243/03266 – 21
49. Мороз Дарія Володимирівна ПК 01467243/03267 – 21
50. Мороз Марія Юріївна ПК 01467243/03268 – 21
51. Павлусик  Оксана Петрівна ПК 01467243/03269 – 21
52. Панько Галина Павлівна ПК 01467243/03270 – 21
53. Пелех Любов Григорівна ПК 01467243/03271- 21
54. Пиртик Оксана Андріївна ПК 01467243/03272 – 21
55. Підскальна Олександра Володимирівна ПК 01467243/03273 – 21
56. Піцишин Мирослава Орестівна ПК 01467243/03274 – 21
57. Поліщак Мирослава Ігорівна ПК 01467243/03275 – 21
58. Поломана Галина Ярославівна ПК 01467243/03276 – 21
59. Пришляк Олександра Семенівна ПК 01467243/03277 – 21
60. Процик Роксолана Михайлівна ПК 01467243/03278- 21
61. Пшик Оксана Зеновіївна ПК 01467243/03279 – 21
62. Рубічева Наталія Валеріївна ПК 01467243/03280 – 21
63. Руда Людмила Богданівна ПК 01467243/03281 – 21
64. Сельвеструк Ірина Володимирівна ПК 01467243/03282 – 21
65. Сеник Оксана Федорівна ПК 01467243/03283 – 21
66. Сирота Людмила Степанівна ПК 01467243/03284 – 21
67. Сорока Христина Андріївна ПК 01467243/03285 – 21
68. Старчак Оксана Зінонівна ПК 01467243/03286 – 21
69. Струк Віра Григорівна ПК 01467243/03287- 21
70. Табачук Галина Йосипівна ПК 01467243/03288 – 21
71. Турчиняк Любов Миколаївна ПК 01467243/03289- 21
72. Умриш Надія Юріївна ПК 01467243/03290- 21
73. Фещин Христина Ігорівна ПК 01467243/03291 – 21
74. Форостина Тетяна Олегівна ПК 01467243/03292 – 21
75. Фрей Катерина Григорівна ПК 01467243/03293- 21
76. Харко Галина Мирославівна ПК 01467243/03294 – 21
77. Хворостяк Андріана Львівна ПК 01467243/03295 – 21
78. Цюзь Наталія  Петрівна ПК 01467243/03296 – 21
79. Чабан Ольга Степанівна ПК 01467243/03297 – 21
80. Чабанович Тетяна Ярославівна ПК 01467243/03298 – 21
81. Чорненька Ірина Василівна ПК 01467243/03299 – 21
82. Шилич  Наталія  Богданівна ПК 01467243/03300- 21
83. Юхимчук Василина Василівна ПК 01467243/03301 – 21
84. Янкевич Надія Йосипівна ПК 01467243/03302 – 21

 Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи та з компенсацією затрат 014.01 Середня освіта (українська мова і література) на тему “Нові підходи в методиці викладання української літератури” (15.11-19.11.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки  Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __132____  від __19. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Заплатинська Галина Всеволодівна ПК 01467243/03303 – 21
2. Гринчишин Володимир Дмитрович ПК 01467243/03304 – 21
3. Стойко Ярослава Лук’янівна ПК 01467243/03305 – 21
4. Вус Ганна Василівна ПК 01467243/03306 – 21
5. Чернюх Наталія Зіновіївна ПК 01467243/03307 – 21
6. Чопик Людмила Степанівна ПК 01467243/03308 – 21

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції  на тему  “Діти з порушеннями психофізичного розвитку в  інклюзивному  освітньому  процесі(22.11-26.11.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __137____  від __26. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище ім’я по батькові

Номер та серія документа

1. Анатійчук Олександра Василівна ПК 01467243/03309 – 21
2. Бакаїм Галина  Володимирівна ПК 01467243/03310 – 21
3. Балашова Інна Іванівна ПК 01467243/03311 – 21
4. Беднарська Зоряна Володимирівна ПК 01467243/03312 – 21
5. Бенюк Жанна Василівна ПК 01467243/03313 – 21
6. Бобиляк Наталія Миколаївна ПК 01467243/03314 – 21
7. Боднар Орися Володимирівна ПК 01467243/03315 – 21
8. Божейко Володимир Юрійович ПК 01467243/03316 – 21
9. Бойко Жанна Володимирівна ПК 01467243/03317 – 21
10. Бурбела Ірина Федорівна ПК 01467243/03318 – 21
11. Варениця Ліана Володимирівна ПК 01467243/03319 – 21
12. Васянович Марія Володимирівна ПК 01467243/03320 – 21
13. Вітер Олександра Ярославівна ПК 01467243/03321 – 21
14. Вознюк Ірина Семенівна ПК 01467243/03322 – 21
15. Возняк Юля-Галя Іванівна ПК 01467243/03323- 21
16. Вуйцик Богдан Михайлович ПК 01467243/03324 – 21
17. Гавриляк Наталія Михайлівна ПК 01467243/03325 – 21
18. Газдун Оксана Михайлівна ПК 01467243/03326 – 21
19. Галабуда Наталія Богданівна ПК 01467243/03327 – 21
20. Галан Світлана Володимирівна ПК 01467243/03328 – 21
21. Гладун Ірина Юріївна ПК 01467243/03329 – 21
22. Гнатик Ірина Ігнатівна ПК 01467243/03330 – 21
23. Грищук Олександра Леонідівна ПК 01467243/03331 – 21
24. Гроховська Людмила Петрівна ПК 01467243/03332 – 21
25. Губанова Елла Петрівна ПК 01467243/03333 – 21
26. Гудима Галина Володимирівна ПК 01467243/03334 – 21
27. Демчук Ірина Любомирівна ПК 01467243/03335 – 21
28. Демчук Марія Тимофіївна ПК 01467243/03336 – 21
29. Дереш Олександра Михайлівна ПК 01467243/03337 – 21
30. Дичка Вікторія Ярославівна ПК 01467243/03338 – 21
31. Довганик Ірина Ігорівна ПК 01467243/03339 – 21
32. Дюрак Марта Генріківна ПК 01467243/03340- 21
33. Запоточна Віра Петрівна ПК 01467243/03341 – 21
34. Качур Галина Ярославівна ПК 01467243/03342 – 21
35. Кіт Віра Михайлівна ПК 01467243/03343- 21
36. Ковальчук Ольга Василівна ПК 01467243/03344 – 21
37. Коломоєць Анастасія Богданівна ПК 01467243/03345 – 21
38. Кривуля Олена Борисівна ПК 01467243/03346 – 21
39. Ксьондзик Володимир Григорович ПК 01467243/03347 – 21
40. Кулик Галина Стефанівна ПК 01467243/03348 – 21
41. Левицька Анна Миколаївна ПК 01467243/03349 – 21
42. Левицька Лариса Петрівна ПК 01467243/03350 – 21
43. Ленартович Наталія Іванівна ПК 01467243/03351 – 21
44. Лесів Любов Євгенівна ПК 01467243/03352 – 21
45. Леус  Олег  Іванович ПК 01467243/03353 – 21
46. Літвінчук Анастасія Андріївна ПК 01467243/03354 – 21
47. Логвін Ірина Володимирівна ПК 01467243/03355 – 21
48. Любінська Ірина Михайлівна ПК 01467243/03356 – 21
49. Магур Юлія Сергіївна ПК 01467243/03357 – 21
50. Мазепа  Леся  Романівна ПК 01467243/03358 – 21
51. Матерецька Зофія Іванівна ПК 01467243/03359 – 21
52. Медвідь Ореста Іванівна ПК 01467243/03360 – 21
53. Мельнечук Віра Зеновіївна ПК 01467243/03361 – 21
54. Микитчин Леся Володимирівна ПК 01467243/03362 – 21
55. Миник Наталія Леонідівна ПК 01467243/03363 – 21
56. Мороз Наталія Андріївна ПК 01467243/03364 – 21
57. Мороз Світлана Миронівна ПК 01467243/03365 – 21
58. Наливайко Галина Леонтіївна ПК 01467243/03366 – 21
59. Нежельський  Віктор  Вікторович ПК 01467243/03367 – 21
60. Панкевич Світлана Іванівна ПК 01467243/03368 – 21
61. Панчишин Леся Володимирівна ПК 01467243/03369 – 21
62. Паращук Світлана Зіновіївна ПК 01467243/03370 – 21
63. Парвасюк Людмила Анатоліївна ПК 01467243/03371 – 21
64. Перун Марія Ігорівна ПК 01467243/03372 – 21
65. Пинянська Оксана Богданівна ПК 01467243/03373 – 21
66. Пинянський Микола Зіновійович ПК 01467243/03374 – 21
67. Писко Леся Григорівна ПК 01467243/03375 – 21
68. Поліщак Мирослава Ігорівна ПК 01467243/03376 – 21
69. Попович Людмила Іванівна ПК 01467243/03377 – 21
70. Пука Наталія Володимирівна ПК 01467243/03378 – 21
71. Романів Лілія Степанівна ПК 01467243/03379 – 21
72. Савчук Лідія Ярославівна ПК 01467243/03380 – 21
73. Сало Ольга Опанасівна ПК 01467243/03381 – 21
74. Сиротюк Людмила Адамівна ПК 01467243/03382 – 21
75. Слотило Романа Миколаївна ПК 01467243/03383 – 21
76. Степанова Леся Петрівна ПК 01467243/03384 – 21
77. Стецина Надія Іванівна ПК 01467243/03385 – 21
78. Табачишин Леся Ярославівна ПК 01467243/03386 – 21
79. Тимчук Оксана Михайлівна ПК 01467243/03387 – 21
80. Удовиченко Вікторія Борисівна ПК 01467243/03388 – 21
81. Уженкова  Юлія Геннадіївна ПК 01467243/03389 – 21
82. Фартушинська-Гальчук Лілія Володимирівна ПК 01467243/03390 – 21
83. Фещенко Оксана Володимирівна ПК 01467243/03391 – 21
84. Фещин Христина Ігорівна ПК 01467243/03392 – 21
85. Хома Ніна Леонідівна ПК 01467243/03393 – 21
86. Цюпко Наталія Миронівна ПК 01467243/03394 – 21
87. Шевчук Мар’яна Ігорівна ПК 01467243/03395 – 21
88. Шевчук Оксана Андріївна ПК 01467243/03396 – 21
89. Шминець Світлана Остапівна ПК 01467243/03397 – 21
90. Шолубко Ірина Степанівна ПК 01467243/03398 – 21
91. Шостак Валентина Миронівна ПК 01467243/03399 – 21
92. Шульгата Наталія Петрівна ПК 01467243/03400 – 21
93. Щекун Ярослава Леонтіївна ПК 01467243/03401 – 21
94. Якимович Олег Романович ПК 01467243/03402 – 21
95. Яремчук Оксана Степанівна ПК 01467243/03403 – 21

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної 014.06 Середня освіта (хімія) на тему “Сучасне природознавство та зміст хімічної освіти(23.11-27.11.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __138____  від __29. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові Номер та серія документа
1. Венгльовська Надія Михайлівна ПК 01467243/03404 – 21
2. Гавура Галина Володимирівна ПК 01467243/03405 – 21
3. Галайба Любов Анатоліївна ПК 01467243/03406 – 21
4. Гатілова Галина Йосипівна ПК 01467243/03407 – 21
5. Гіщак Любов Адамівна ПК 01467243/03408 – 21
6. Дем’янова Любов Володимирівна ПК 01467243/03409 – 21
7. Жировецька Людмила Емерихівна ПК 01467243/03410 – 21
8. Жук Лідія Андріївна ПК 01467243/03411 – 21
9. Зварич Федір Семенович ПК 01467243/03412 – 21
10. Іванець Володимир Миколайович ПК 01467243/03413 – 21
11. Іванчук Христина Андріївна ПК 01467243/03414 – 21
12. Іващишин Мирослава Іванівна ПК 01467243/03415 – 21
13. Ільків Мирослава Богданівна ПК 01467243/03416 – 21
14. Камінецький Любомир Юрійович ПК 01467243/03417 – 21
15. Костик Уляна Миколаївна ПК 01467243/03418 – 21
16. Лащук Тетяна Миколаївна ПК 01467243/03419 – 21
17. Мороз  Руслана Петрівна ПК 01467243/03420 – 21
18. Мочерад Зоряна Михайлівна ПК 01467243/03421 – 21
19. Павлів Олександра Володимирівна ПК 01467243/03422 – 21
20. Поперечна Дарія Олексіївна ПК 01467243/03423 – 21
21. Рибак Ірина Михайлівна ПК 01467243/03424 – 21
22. Сироїшко Віра Іванівна ПК 01467243/03425 – 21
23. Стрихарська – Сухоцька  Наталія Романівна ПК 01467243/03426 – 21
24. Федак Валентина Євгенівна ПК 01467243/03427 – 21
25. Филипів Галина Василівна ПК 01467243/03428 – 21
26. Хмель Наталія Дмитрівна ПК 01467243/03429 – 21

 

       Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи з  компенсацією затрат за спеціальністю 014.06 Середня освіта (хімія) на тему “Сучасне природознавство та зміст хімічної освіти(23.11-27.11.2021) в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __138____  від __29. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Доброгорська Мар’яна Степанівна ПК 01467243/03430 – 21
2. Олексин Лілія Тадеївна ПК 01467243/03431 – 21

        Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної 014.07 Середня освіта (географія ) на тему “Сучасна географія: дослідження процесів, зв’язків, проблем(23.11-27.11.2021) в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __138____  від __29. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Бакулінська Марія Петрівна ПК 01467243/03432 – 21
2. Бернатович Людмила Казимирівна ПК 01467243/03433 – 21
3. Бороха Орест Михайлович ПК 01467243/03434 – 21
4. Войтенко Галина Станіславівна ПК 01467243/03435 – 21
5. Галатович Наталія Мирославівна ПК 01467243/03436 – 21
6. Гладка Оксана Іванівна ПК 01467243/03437 – 21
7. Грабовська Оксана Василівна ПК 01467243/03438- 21
8. Грица Олеся Іванівна  ПК 01467243/03439- 21
9. Дроняк Анжела Петрівна ПК 01467243/03440 – 21
10. Дудак Леся Зенонівна ПК 01467243/03441 – 21
11. Загрійчук Наталія Дмитрівна ПК 01467243/03442 – 21
12. Іванчук Наталія Степанівна ПК 01467243/03443 – 21
13. Калушко Галина Михайлівна ПК 01467243/03444 – 21
14. Костецька Надія Степанівна ПК 01467243/03445 – 21
15. Куляба Лариса Андріївна ПК 01467243/03446 – 21
16. Кучма Наталія Зенонівна ПК 01467243/03447 – 21
17. Ластовецький Ігор Богданович ПК 01467243/03448 – 21
18. Левус Лілія Мар’янівна ПК 01467243/03449- 21
19. Леда Галина Мирославівна ПК 01467243/03450 – 21
20. Максим Надія Богданівна ПК 01467243/03451 – 21
21. Мащак Богдан Михайлович ПК 01467243/03452 – 21
22. Мороз Галина Юліанівна ПК 01467243/03453 – 21
23. Одинець Марта Михайлівна ПК 01467243/03454 – 21
24. Ольшанецька Галина Теодорівна ПК 01467243/03455 – 21
25. Пасішник Любов Вікторівна ПК 01467243/03456 – 21
26. Федорків Ярослава Федорівна ПК 01467243/03457 – 21

  

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи з  компенсацією затрат за спеціальністю 014.07 Середня освіта (географія ) на тему “Сучасна географія: дослідження процесів, зв’язків, проблем(23.11-27.11.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовкиЛьвівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __138____  від __29. 11. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Соболєва Лариса Іванівна ПК 01467243/03458 – 21

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції   014.03 Середня освіта (Історія)  на тему “Сучасні методи, новітні здобутки та нові підходи в дослідженнях історії України” (29.11-03.12.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __144____  від __03. 12. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Антощук Віра Зеновіївна ПК 01467243/03459 – 21
2. Басюк Оксана Ярославівна ПК 01467243/03460 – 21
3. Білецька Марія Йосипівна ПК 01467243/03461 – 21
4. Білик Галина Василівна ПК 01467243/03462 – 21
5. Богун Вікторія Романівна ПК 01467243/03463 – 21
6. Виздрик Ірина Федорівна ПК 01467243/03464 – 21
7. Вознюк Ірина Семенівна ПК 01467243/03465 – 21
8. Горуцька Зоряна Романівна ПК 01467243/03466 – 21
9. Дідик Оксана Миколаївна ПК 01467243/03467 – 21
10. Дрозда Руслана Степанівна ПК 01467243/03468 – 21
11. Дудаш Ірина Василівна ПК 01467243/03469 – 21
12. Дума Ірина Йосипівна ПК 01467243/03470 – 21
13. Дячишин Юрій Олексійович ПК 01467243/03471 – 21
14. Заставний Ігор Васильович ПК 01467243/03472 – 21
15. Іващук Ірина Богданівна ПК 01467243/03473 – 21
16. Киричок Ірина Богданівна ПК 01467243/03474 – 21
17. Климчук Віра Петрівна ПК 01467243/03475 – 21
18. Колодюк Ольга Степанівна ПК 01467243/03476 – 21
19. Костікова Марта Ігорівна ПК 01467243/03477 – 21
20. Куц Ігор Михайлович ПК 01467243/03478 – 21
21. Літвінчук Анастасія Андріївна ПК 01467243/03479 – 21
22. Ляхович Оксана Євгенівна ПК 01467243/03480 – 21
23. Мазур Андрій Михайлович ПК 01467243/03481 – 21
24. Мандзій Лілія Михайлівна ПК 01467243/03482 – 21
25. Марченко Ольга Янівна ПК 01467243/03483 – 21
26. Микитюк Галина Миколаївна ПК 01467243/03484 – 21
27. Миринська  Марія Тарасівна ПК 01467243/03485 – 21
28. Михальчук Олександр Пилипович ПК 01467243/03486 – 21
29. Мороз Наталія Андріївна ПК 01467243/03487 – 21
30. Москалюк Іван Йосипович ПК 01467243/03488 – 21
31. Мудрик Тетяна Володимирівна ПК 01467243/03489 – 21
32. Нагорняк Любов Стефанівна ПК 01467243/03490 – 21
33. Панас Світлана Богданівна ПК 01467243/03491 – 21
34. Парвасюк Людмила Анатоліївна ПК 01467243/03492 – 21
35. Пароля Олексій Іванович ПК 01467243/03493 – 21
36. Пащук Оксана Володимирівна ПК 01467243/03494 – 21
37. Підцерковна  Олександра Олексіївна ПК 01467243/03495 – 21
38. Романишин Людмила Ігорівна ПК 01467243/03496 – 21
39. Рубан Світлана Володимирівна ПК 01467243/03497 – 21
40. Саноцька Ганна Василівна ПК 01467243/03498 – 21
41. Серкіз Ольга Романівна ПК 01467243/03499 – 21
42. Сікорська  Ганна Іванівна ПК 01467243/03500 – 21
43. Скубенко Наталія Іванівна ПК 01467243/03501 – 21
44. Солтис Надія Миколаївна ПК 01467243/03502- 21
45. Супик Любов  Богданівна ПК 01467243/03503 – 21
46. Темчин Любов Богданівна ПК 01467243/03504 – 21
47. Тихоліз Ірина Ігорівна ПК 01467243/03505 – 21
48. Ференс Христина Ярославівна ПК 01467243/03506 – 21
49. Філевич Ірина Володимирівна ПК 01467243/03507 – 21
50. Хомин Любов  Василівна ПК 01467243/03508 – 21
51. Шелемей Іванна Анатоліївна ПК 01467243/03509 – 21
52. Шилич Оксана Миронівна ПК 01467243/03510 – 21”
53. Шклярська Зоряна Василівна ПК 01467243/03511- 21
54. Ямброс Оксана  Ярославівна ПК 01467243/03512 – 21
55. Ярема Оксана Михайлівна ПК 01467243/03513- 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи з  компенсацією затрат за спеціальністю 014.03 Середня освіта (Історія)  на тему «Сучасні методи, новітні здобутки та нові підходи в дослідженнях історії України ” (29.11-03.12.2021)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Литвинчук Лілія Степанівна ПК 01467243/03514 – 21
2. Хомишин Марія Андріївна ПК 01467243/03515 – 21

  

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції  014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська мова)) на тему ”Теорія  і практика сучасної англійської мови. Практична граматика та сучасний лексикон англійської мови(29.11-03.12.2021) в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __144____  від __03. 12. 2021р.__

  № з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Берник Віталія Юріївна ПК 01467243/03516 – 21
2. Біда Мар’яна Романівна ПК 01467243/03517 – 21
3. Білоус Галина Іванівна ПК 01467243/03518- 21
4. Ващук Надія Григорівна ПК 01467243/03519 – 21
5. Возняк Лілія Іванівна ПК 01467243/03520 – 21
6. Волоско  Ольга Іванівна ПК 01467243/03521 – 21
7. Ґудзик  Мирослава Ярославівна ПК 01467243/03522 – 21
8. Єршова Ірина Миколаївна ПК 01467243/03523 – 21
9. Замковська Ірина Степанівна ПК 01467243/03524 – 21
10. Ігнатюк Мирослава Володимирівна ПК 01467243/03525 – 21
11. Ковальська  Лілія Олегівна ПК 01467243/03526 – 21
12. Крута Світлана Юріївна ПК 01467243/03527 – 21
13. Левчук Оксана Олегівна ПК 01467243/03528 – 21
14. Литвин Ольга Миколаївна ПК 01467243/03529 – 21
15. Лукасевич Христина Ігорівна ПК 01467243/03530 – 21
16. Мармаш Анна Іванівна ПК 01467243/03531 – 21
17. Матвіюк Олеся Русланівна ПК 01467243/03532 – 21
18. Нагірний Володимир Іванович ПК 01467243/03533 – 21
19. Павлюк Оксана Іванівна ПК 01467243/03534 – 21
20. Петришин Марта Михайлівна ПК 01467243/03535 – 21
21. Сало Ольга Сергіївна ПК 01467243/03536 – 21
22. Стронська Тетяна Іванівна ПК 01467243/03537 – 21
23. Товстяк Наталія Іванівна ПК 01467243/03538 – 21
24. Чопко- Юричко Вікторія Іванівна ПК 01467243/03539 – 21
25. Шатрюк Галина Петрівна ПК 01467243/03540- 21
26. Юрків Леся Ігорівна ПК 01467243/03541 – 21
27. Яцків Ірина Володимирівна ПК 01467243/03542 – 21

 Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи з  компенсацією затрат за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська мова)) на тему: ”Теорія  і практика сучасної англійської мови. Практична граматика та сучасний лексикон англійської мови” (29.11-03.12.2021)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Золотарьова Олена Валентинівна ПК 01467243/03543- 21
2. Мельник Мар’яна Маркіянівна ПК 01467243/03544 – 21

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції  014.04 Середня освіта (математика) на тему “Інноваційні підходи до вивчення математики(30.11-04.12.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __146____  від __06. 12. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Балаш Роман Михайлович ПК 01467243/03545 – 21
2. Березюк Ірина Йосипівна ПК 01467243/03546 – 21
3. Білецька Наталія Орестівна ПК 01467243/03547 – 21
4. Біловус Марія Миколаївна ПК 01467243/03548 – 21
5. Бобиляк Наталія Миколаївна ПК 01467243/03549 – 21
6. Боднар Оксана Степанівна ПК 01467243/03550 – 21
7. Боднарчук Мар’ян  Володимирович ПК 01467243/03551 – 21
8. Божейко Ірина Романівна ПК 01467243/03552 – 21
9. Босак Лариса Олексіївна ПК 01467243/03553 – 21
10. Бренич Ольга Романівна ПК 01467243/03554 – 21
11. Бущак Оксана Василівна ПК 01467243/03555 – 21
12. Войців Любов Орестівна ПК 01467243/03556 – 21
13. Волошин Богдан Ярославович ПК 01467243/03557- 21
14. Гаврильчак Надія Петрівна ПК 01467243/03558 – 21
15. Гамар Лариса Дмитрівна ПК 01467243/03559 – 21
16. Гембар Галина Романівна ПК 01467243/03560 – 21
17. Гриньо Оксана Романівна ПК 01467243/03561 – 21
18. Давидович Наталія Михайлівна ПК 01467243/03562- 21
19. Демків Ігор Юрійович ПК 01467243/03563 – 21
20. Добровольська  Леся Богданівна ПК 01467243/03564 – 21
21. Долганчук Оксана Романівна ПК 01467243/03565- 21
22. Дрочак Роман Степанович ПК 01467243/03566 – 21
23. Дутко Людмила Василівна ПК 01467243/03567 – 21
24. Жидик Василина Василівна ПК 01467243/03568 – 21
25. Жовтанська Анастасія Андріївна ПК 01467243/03569 – 21
26. Зінько Марія Володимирівна ПК 01467243/03570 – 21
27. Золочівська Ольга Михайлівна ПК 01467243/03571 – 21
28. Ільницька Марта Іванівна ПК 01467243/03572 – 21
29. Калічка Стефанія Іванівна ПК 01467243/03573 – 21
30. Карась Лідія Зенонівна ПК 01467243/03574 – 21
31. Карпів Галина Василівна ПК 01467243/03575 – 21
32. Кіт Володимир Васильович ПК 01467243/03576 – 21
33. Кобак Ірина Михайлівна ПК 01467243/03577 – 21
34. Костюченко Іванна Іллівна ПК 01467243/03578 – 21
35. Кравців Зоряна Ігорівна ПК 01467243/03579 – 21
36. Критович Галина Василівна ПК 01467243/03580 – 21
37. Кузяк Наталія Святославівна ПК 01467243/03581 – 21
38. Кутна Уляна Геннадіївна ПК 01467243/03582 – 21
39. Куча Наталія Іванівна ПК 01467243/03583 – 21
40. Левківська Надія Миронівна ПК 01467243/03584 – 21
41. Логин Людмила Павлівна ПК 01467243/03585 – 21
42. Лукашевська Наталія Борисівна ПК 01467243/03586 – 21
43. Мазур Ярослава Адамівна ПК 01467243/03587 – 21
44. Мазяр Ірина Антонівна ПК 01467243/03588 – 21
45. Матвіїшин Лариса Іванівна ПК 01467243/03589 – 21
46. Микитів Ірина Іванівна ПК 01467243/03590 – 21
47. Митник Григорій Миколайович ПК 01467243/03591 – 21
48. Мігдаль Лідія Миколаївна ПК 01467243/03592 – 21
49. Новак Ганна Іллівна ПК 01467243/03593 – 21
50. Озембловська Ірина Степанівна ПК 01467243/03594 – 21
51. П’ятничко Зіновія  Павлівна ПК 01467243/03595 – 21
52. Панахид Ольга Павлівна ПК 01467243/03596 – 21
53. Панчишин Надія Михайлівна ПК 01467243/03597 – 21
54. Піка Галина Петрівна ПК 01467243/03598 – 21
55. Піско Андрій Миколайович ПК 01467243/03599 – 21
56. Походило Оксана Євгенівна ПК 01467243/03600 – 21
57. Ростун Леся Любомирівна ПК 01467243/03601- 21
58. Саварин Лариса Степанівна ПК 01467243/03602 – 21
59. Савчак Ореста Теодозіївна ПК 01467243/03603 – 21
60. Садловська Оксана Василівна ПК 01467243/03604 – 21
61. Салдан Марія Ігорівна ПК 01467243/03605 – 21
62. Сенюта Алла Василівна ПК 01467243/03606 – 21
63. Серняк Ірина Романівна ПК 01467243/03607- 21
64. Сидор Орися Миколаївна ПК 01467243/03608- 21
65. Смеречанська Віра Петрівна ПК 01467243/03609- 21
66. Сметана Марія Олексіївна ПК 01467243/03610 – 21
67. Смірнова Ірина Атанасівна ПК 01467243/03611 – 21
68. Сопрун Мирослава Іванівна ПК 01467243/03612 – 21
69. Сохорович Олександра Дмитрівна ПК 01467243/03613 – 21
70. Стецькович Світлана Анатоліївна ПК 01467243/03614 – 21
71. Торган Мирослава Стефанівна ПК 01467243/03615 – 21
72. Уженкова Юлія Геннадіївна ПК 01467243/03616 – 21
73. Федина Ольга Мирославівна ПК 01467243/03617 – 21
74. Федоришин Надія Богданівна ПК 01467243/03618- 21
75. Федус Руслана Іванівна ПК 01467243/03619 – 21
76. Фізяр Дарія Павлівна ПК 01467243/03620 – 21
77. Харчишин Ірина Богданівна ПК 01467243/03621 – 21
78. Цюприк Іванна Михайлівна ПК 01467243/03622 – 21
79. Янкова Світлана Романівна ПК 01467243/03623 – 21
80. Ярмола Ярослава Михайлівна ПК 01467243/03624 – 21
81. Ярова Галина Євгенівна ПК 01467243/03625- 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи з  компенсацією затрат за спеціальністю 014.04 Середня освіта (математика) на тему “Інноваційні підходи до вивчення математики(30.11-04.12.2021) в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __146____  від __06. 12. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Брянчик Мирослава Вікторівна ПК 01467243/03626- 21
2. Мандибур Віра Теодозіївна ПК 01467243/03627 – 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції  на тему  “Сучасні освітні інновації(06.12-10.12.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __153____  від __10. 12. 2021р.__

 

№ з/п

Прізвище ім’я по батькові

Номер та серія документа

1. Бакаїм Богдан Андрійович ПК 01467243/03628 – 21
2. Балашова Інна Іванівна ПК 01467243/03629 – 21
3. Барабаш Надія  Ярославівна ПК 01467243/03630 – 21
4. Батіг Андрій Степанович ПК 01467243/03631 – 21
5. Батько Тетяна Володимирівна ПК 01467243/03632 – 21
6. Безпалько Світлана Зіновіївна ПК 01467243/03633 – 21
7. Березінська Іванна Михайлівна ПК 01467243/03634 – 21
8. Благута Ірина Миколаївна ПК 01467243/03635 – 21
9. Блажієвська Тетяна Борисівна ПК 01467243/03636 – 21
10. Богуцька Ганна Миколаївна ПК 01467243/03637 – 21
11. Божейко Володимир Юрійович ПК 01467243/03638- 21
12. Божейко Ірина Романівна ПК 01467243/03639- 21
13. Босак Ігор Володимирович ПК 01467243/03640 – 21
14. Брижавська  Ольга Євстахіївна ПК 01467243/03641 – 21
15. Брунець Наталія Ігорівна ПК 01467243/03642 – 21
16. Бута Володимир Маріанович ПК 01467243/03643 – 21
17. Бущак Оксана Василівна ПК 01467243/03644 – 21
18. Ваврин Марія Романівна ПК 01467243/03645 – 21
19. Василько-Сулига  Мар’яна Ярославівна ПК 01467243/03646 – 21
20. Васільєва Олена Юріївна ПК 01467243/03647 – 21
21. Весна Тетяна Орестівна ПК 01467243/03648 – 21
22. Вознюк Ірина Семенівна ПК 01467243/03649 – 21
23. Возняк Юрій Миколайович ПК 01467243/03650 – 21
24. Гаврилів Марія Романівна ПК 01467243/03651 – 21
25. Галишин Олег Богданович ПК 01467243/03652 – 21
26. Галущак Маркіян-Йосип Петрович ПК 01467243/03653 – 21
27. Гаранджа Михайло Романович ПК 01467243/03654 – 21
28. Гель Галина Романівна ПК 01467243/03655 – 21
29. Гладинюк Наталія Петрівна ПК 01467243/03656 – 21
30. Голота Божена Юріївна ПК 01467243/03657 – 21
31. Гордон Марія Ярославівна ПК 01467243/03658 – 21
32. Горошко Наталія Богданівна ПК 01467243/03659 – 21
33. Гринів Лідія Степанівна ПК 01467243/03660 – 21
34. Гула Оксана Романівна ПК 01467243/03661 – 21
35. Даньо Олександра Ярославівна ПК 01467243/03662 – 21
36. Дзень Олександра Володимирівна ПК 01467243/03663- 21
37. Дрекало Леся Степанівна ПК 01467243/03664 – 21
38. Дудикевич Ольга Григорівна ПК 01467243/03665 – 21
39. Дукаль Тетяна Юріївна ПК 01467243/03666 – 21
40. Дума Інна Василівна ПК 01467243/03667 – 21
41. Думич Іванна Михайлівна ПК 01467243/03668 – 21
42. Дунько Наталія Михайлівна ПК 01467243/03669 – 21
43. Дякун Христина Романівна ПК 01467243/03670 – 21
44. Євсєєва Тетяна Вікторівна ПК 01467243/03671 – 21
45. Жарікова Галина Романівна ПК 01467243/03672 – 21
46. Жарська Оксана Василівна ПК 01467243/03673 – 21
47. Жук Наталія Іванівна ПК 01467243/03674 – 21.
48. Затонська Світлана Миколаївна ПК 01467243/03675 – 21
49. Зінько Марія Володимирівна ПК 01467243/03676 – 21
50. Іванів Оксана Зеновіївна ПК 01467243/03677 – 21
51. Климович Борис Володимирович ПК 01467243/03678 – 21
52. Коваль Галина Степанівна ПК 01467243/03679 – 21
53. Коваль Микола Михайлович ПК 01467243/03680 – 21
54. Ковбан Аліса Едуардівна ПК 01467243/03681 – 21
55. Когут Анастасія Юріївна ПК 01467243/03682 – 21
56. Кривцун Валентина Євгенівна ПК 01467243/03683 – 21
57. Кузь Уляна Іванівна ПК 01467243/03684 – 21
58. Кулявець Анастасія Дмитрівна ПК 01467243/03685 – 21
59. Лапкевич Галина Миколаївна ПК 01467243/03686 – 21
60. Логвін Ірина Володимирівна ПК 01467243/03687 – 21
61. Любінецька Галина Богданівна ПК 01467243/03688 – 21
62. Любінська Зоряна Романівна ПК 01467243/03689 – 21
63. Максимів Наталія Ярославівна ПК 01467243/03690 – 21
64. Маркович Степан Васильович ПК 01467243/03691 – 21
65. Мацяк Любов Іванівна ПК 01467243/03692 – 21
66. Мельник Наталія Романівна ПК 01467243/03693 – 21
67. Метко Іван Йосипович ПК 01467243/03694 – 21
68. Мигалик Лев Львович ПК 01467243/03695 – 21
69. Мізерник Леся Ярославівна ПК 01467243/03696 – 21
70. Міхновська Галина Миколаївна ПК 01467243/03697 – 21
71. Мостова Лариса Станіславівна ПК 01467243/03698 – 21
72. Нежельський Максим Вікторович ПК 01467243/03699 – 21
73. Осипенко Юлія Олександрівна ПК 01467243/03700 – 21
74. Павелко Леся Василівна ПК 01467243/03701 – 21
75. Панчишин Наталія Василівна ПК 01467243/03702 – 21
76. Паращук Світлана Зіновіївна ПК 01467243/03703 – 21
77. Парвасюк Людмила Анатоліївна ПК 01467243/03704 – 21
78. Партем Юрій Петрович ПК 01467243/03705- 21
79. Перун Леся Миколаївна ПК 01467243/03706- 21
80. Поворозник Наталія Іванівна ПК 01467243/03707 – 21
81. Поліщак Мирослава Ігорівна ПК 01467243/03708 – 21
82. Помінська Вікторія Леонідівна ПК 01467243/03709 – 21
83. Ромасевич Марія Ярославівна ПК 01467243/03710 – 21
84. Росса Оксана Василівна ПК 01467243/03711 – 21
85. Сало Оксана Миколаївна ПК 01467243/03712 – 21
86. Сало Ольга Опанасівна ПК 01467243/03713 – 21
87. Смолинець Оксана Михайлівна ПК 01467243/03714 – 21
88. Солонинко Олександра Станіславівна ПК 01467243/03715 – 21
89. Солтан Галина Ярославівна ПК 01467243/03716 – 21
90. Спринь Юрій Миколайович ПК 01467243/03717 – 21
91. Табака Зоряна Євгенівна ПК 01467243/03718 – 21
92. Тимець Олександра Антонівна ПК 01467243/03719 – 21
93. Тимчук Оксана Михайлівна ПК 01467243/03720 – 21
94. Федевич Леся Євгенівна ПК 01467243/03721 – 21
95. Цвігун  Віра Ярославівна ПК 01467243/03722 – 21
96. Цебрій Ігор Васильович ПК 01467243/03723 – 21
97. Чепелюк Людмила Леонідівна ПК 01467243/03724 – 21
98. Чміль Наталія Михайлівна ПК 01467243/03725 – 21
99. Шевченко Лідія Петрівна ПК 01467243/03726 – 21
100. Юрович Віра Василівна ПК 01467243/03727 – 21

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції  на тему  “Діти з порушеннями психофізичного розвитку в  інклюзивному  освітньому  процесі(13.12-17.12.2021)   в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __157____  від __17. 12. 2021р.__

№ з/п

Прізвище ім’я по батькові

Номер та серія документа

1. Альфавицька Наталія Ярославівна ПК 01467243/03728 – 21
2. Баранова Оксана Ігорівна ПК 01467243/03729- 21
3. Біла Галина Михайлівна ПК 01467243/03730 – 21
4. Білінська Оксана Михайлівна ПК 01467243/03731 – 21
5. Білоган Наталія Зіновіївна ПК 01467243/03732 – 21
6. Блажівська Ольга Іллівна ПК 01467243/03733 – 21
7. Бобиляк Наталія Ярославівна ПК 01467243/03734 – 21
8. Бук Уляна Ярославівна ПК 01467243/03735 – 21
9. Василишин Олександра Мирославівна ПК 01467243/03736 – 21
10. Вознічка Тетяна Петрівна ПК 01467243/03737 – 21
11. Войтенко Галина Станіславівна ПК 01467243/03738 – 21
12. Галамай Наталія Станіславівна ПК 01467243/03739 – 21
13. Голуб Леся Богданівна ПК 01467243/03740 – 21
14. Гонтар Наталія Ярославівна ПК 01467243/03741 – 21
15. Гончарова Елеонора Ваганівна ПК 01467243/03742 – 21
16. Городецька Світлана Андріївна ПК 01467243/03743 – 21
17. Гошко Лілія Григорівна ПК 01467243/03744 – 21
18. Граб Ганна Володимирівна ПК 01467243/03745 – 21
19. Гранківська Ірина Андріївна ПК 01467243/03746 – 21
20. Греділь Анізія Орестівна ПК 01467243/03747 – 21
21. Гук Лілія Петрівна ПК 01467243/03748 – 21
22. Гула Ірина Осипівна ПК 01467243/03749 – 21
23. Гуменюк Ярина-Олеся Романівна ПК 01467243/03750 – 21
24. Гурей Оксана Олександрівна ПК 01467243/03751- 21
25. Данилів Олександра Іванівна ПК 01467243/03752 – 21
26. Данів Наталія Олексіївна ПК 01467243/03753- 21
27. Джала Тетяна Мефодіївна ПК 01467243/03754 – 21
28. Дзера Ірина Михайлівна ПК 01467243/03755 – 21
29. Діль Ярослава Степанівна ПК 01467243/03756 – 21
30. Дракус Іванна Іванівна ПК 01467243/03757 – 21
31. Дубів Марія Ігорівна ПК 01467243/03758 – 21
32. Заграй Ірина Петрівна ПК 01467243/03759 – 21
33. Змисла Любов Степанівна ПК 01467243/03760 – 21
34. Іванчук Наталія Степанівна ПК 01467243/03761 – 21
35. Іскра Галина Тарасівна ПК 01467243/03762- 21
36. Камінська Тетяна Петрівна ПК 01467243/03763 – 21
37. Качур Світлана Романівна ПК 01467243/03764 – 21
38. Квасній Марія  Василівна ПК 01467243/03765 – 21
39. Кізан Наталія Борисівна ПК 01467243/03766 – 21
40. Кметь Олег  Павлович ПК 01467243/03767 – 21
41. Ковалець Оксана Степанівна ПК 01467243/03768 – 21
42. Козуб Лідія Василівна ПК 01467243/03769 – 21
43. Кравчик Олена Михайлівна ПК 01467243/03770 – 21
44. Латківська Алла Борисівна ПК 01467243/03771 – 21
45. Лахно Оксана Іванівна ПК 01467243/03772 – 21
46. Лемик Тарас Миколайович ПК 01467243/03773 – 21
47. Лесь Надія Іванівна ПК 01467243/03774 – 21
48. Литвин Ірина Михайлівна ПК 01467243/03775 – 21
49. Литвиненко Надія Омелянівна ПК 01467243/03776 – 21
50. Лядик Юлія Василівна ПК 01467243/03777 – 21
51. Маклагіна Ірина Юріївна ПК 01467243/03778 – 21
52. Мартинюк Надія Ярославівна ПК 01467243/03779 – 21
53. Мартищук Петро Петрович ПК 01467243/03780 – 21
54. Марченко Ірина Михайлівна ПК 01467243/03781 – 21
55. Марчишак Володимир Васильович ПК 01467243/03782 – 21
56. Матвіюк Олеся Русланівна ПК 01467243/03783 – 21
57. Маузда Світлана Зіновіївна ПК 01467243/03784 – 21
58. Миронік Світлана Анатоліївна ПК 01467243/03785 – 21
59. Михальчук Зіновія Євгенівна ПК 01467243/03786 – 21
60. Наволовська Лілія Юрківна ПК 01467243/03787- 21
61. Наконечна Надія Семенівна ПК 01467243/03788 – 21
62. Наконечна Наталія Антонівна ПК 01467243/03789 – 21
63. Петлюх Ірина Миколаївна ПК 01467243/03790 – 21
64. Пилич Надія Романівна ПК 01467243/03791- 21
65. Пронишин Марія Іванівна ПК 01467243/03792- 21
66. Рибіцька Юлія Русланівна ПК 01467243/03793 – 21
67. Рущишин Роман Михайлович ПК 01467243/03794 – 21
68. Сабан Марія Ярославівна ПК 01467243/03795 – 21
69. Савчак Марія Михайлівна ПК 01467243/03796 – 21
70. Сарабун Лідія Павлівна ПК 01467243/03797- 21
71. Середа Ольга Григорівна ПК 01467243/03798 – 21
72. Созанський Іван Іванович ПК 01467243/03799 – 21
73. Сокіл Ірина Степанівна ПК 01467243/03800 – 21
74. Струк Христина Мирославівна ПК 01467243/03801- 21
75. Тимчук Марія Василівна ПК 01467243/03802- 21
76. Хода Галина Степанівна ПК 01467243/03803 – 21
77. Цабак Оксана Ігорівна ПК 01467243/03804 – 21
78. Чінка Тетяна Степанівна ПК 01467243/03805 – 21
79. Шикула Іванна Володимирівна ПК 01467243/03806 – 21
80. Яровець Роман Ігорович ПК 01467243/03807 – 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи з  компенсацією затрат на тему “Діти з порушеннями психофізичного розвитку в  інклюзивному  освітньому  процесі(13.12-17.12.2021)  в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __157____  від __17. 12. 2021р.__

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Василина Ірина Богданівна ПК 01467243/03808 – 21
2. Дідух Христина Андріївна ПК 01467243/03809 – 21
3. Костів Ірина Володимирівна ПК 01467243/03810 – 21
4. Литвинчук Лілія Степанівна ПК 01467243/03811 – 21
5. Титаренко Зузанна Олексіївна ПК 01467243/03812 – 21

 

           Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи за кошти державної субвенції  на тему  “Сучасні освітні інновації(14.12-18.12.2021)   в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка

Наказ директора № __158____  від __20. 12. 2021р.__

 

№ з/п

Прізвище ім’я по батькові

Номер та серія документа

1. Абрамовська Інна Михайлівна ПК 01467243/03813 – 21
2. Батаревич Мар’яна Іванівна ПК 01467243/03814 – 21
3. Блажчук Ігор Анатолійович ПК 01467243/03815 – 21
4. Бліновська Ірина Орестівна ПК 01467243/03816- 21
5. Бодунова Марія Володимирівна ПК 01467243/03817 – 21
6. Войтович Олена Михайлівна ПК 01467243/03818 – 21
7. Гаврилишин Наталія Богданівна ПК 01467243/03819 – 21
8. Галь Ольга Олексіївна ПК 01467243/03820 – 21
9. Гарджала Олена Анатоліївна ПК 01467243/03821 – 21
10. Гомонко Оксана Петрівна ПК 01467243/03822 – 21
11. Груша Альона Олександрівна ПК 01467243/03823 – 21
12. Гулич Ольга Михайлівна ПК 01467243/03824 – 21
13. Данилів Любов Михайлівна ПК 01467243/03825 – 21
14. Дебера Любов Петрівна ПК 01467243/03826 – 21
15. Дударенко Наталія Богданівна ПК 01467243/03827 – 21
16. Зарицька Оксана Володимирівна ПК 01467243/03828  – 21
17. Зентик Соломія Ігорівна ПК 01467243/03829 – 21
18. Іванців Мар’яна Ігорівна ПК 01467243/03830 – 21
19. Івасенко Олександра Степанівна ПК 01467243/03831 – 21
20. Катаран Наталя Степанівна ПК 01467243/03832- 21
21. Качор Любов Омелянівна ПК 01467243/03833 – 21
22. Кобак Оксана Василівна ПК 01467243/03834- 21
23. Ковалик Михайло Іванович ПК 01467243/03835 – 21
24. Колодій Ганна Степанівна ПК 01467243/03836 – 21
25. Колядко Людмила Іванівна ПК 01467243/03837 – 21
26. Комарницька Уляна Богданівна ПК 01467243/03838 – 21
27. Комбель Іван Ярославович ПК 01467243/03839 – 21
28. Коморна Лариса Мирославівна ПК 01467243/03840 – 21
29. Коновал Олена Олегівна ПК 01467243/03841 – 21
30. Кость Оксана Йосипівна ПК 01467243/03842 – 21
31. Кузик Оксана Петрівна ПК 01467243/03843 – 21
32. Кузик Тетяна Павлівна ПК 01467243/03844 – 21
33. Левицька Наталія Валентинівна ПК 01467243/03845 – 21
34. Лепська Тетяна Зіновіївна ПК 01467243/03846 – 21
35. Лисенко Ольга Йосипівна ПК 01467243/03847 – 21
36. Мар’яш Наталія Олексіївна ПК 01467243/03848 – 21
37. Маринич Тетяна Василівна ПК 01467243/03849 – 21
38. Мартиник Тетяна Вікторівна ПК 01467243/03850- 21
39. Медвідь Наталія Миколаївна ПК 01467243/03851 – 21
40. Микита Віра Михайлівна ПК 01467243/03852- 21
41. Молоткова Світлана Олександрівна ПК 01467243/03853 – 21
42. Музика Галина Миколаївна ПК 01467243/03854- 21
43. Муравська Тетяна Олександрівна ПК 01467243/03855 – 21
44. Назаренко Ольга Степанівна ПК 01467243/03856 – 21
45. Олесько Ольга Ярославівна ПК 01467243/03857- 21
46. Павлюк Зіновія Луківна ПК 01467243/03858 – 21
47. Панфілова Марта Ігорівна ПК 01467243/03859- 21
48. Пасок Оксана Ярославівна ПК 01467243/03860 – 21
49. Пацкан Руслана Ярославівна ПК 01467243/03861 – 21
50. Писарева Оксана Юріївна ПК 01467243/03862 – 21
51. Піх Ольга Петрівна ПК 01467243/03863- 21
52. Проць Вікторія Ярославівна ПК 01467243/03864- 21
53. Проць Іван Омелянович ПК 01467243/03865- 21
54. Пшеницька Оксана Миколаївна ПК 01467243/03866 – 21
55. Разумова Галина Олегівна ПК 01467243/03867- 21
56. Романчук Леся Стефанівна ПК 01467243/03868- 21
57. Свистун Оксана Іванівна ПК 01467243/03869 – 21
58. Семенова Галина Олександрівна ПК 01467243/03870- 21
59. Синьовська Мар’яна Степанівна ПК 01467243/03871 – 21
60. Сікорська Зоряна Михайлівна ПК 01467243/03872 – 21
61. Степанова Марія Петрівна ПК 01467243/03873 – 21
62. Терлецький Олег Анатолійович ПК 01467243/03874 – 21
63. Тимків Ірина Чеславівна ПК 01467243/03875- 21
64. Ференчак Галина Станіславівна ПК 01467243/03876- 21
65. Фітель Надія Олександрівна ПК 01467243/03877 – 21
66. Фоменко Людмила Олексіївна ПК 01467243/03878 – 21
67. Цибуховська Ольга Володимирівна ПК 01467243/03879- 21
68. Цимбал Марина Іванівна ПК 01467243/03880- 21
69. Чепа Анастасія Володимирівна ПК 01467243/03881- 21
70. Черторильська Тетяна Іванівна ПК 01467243/03882- 21
71. Шенбор Галина Іванівна ПК 01467243/03883 – 21
72. Шилич Наталія Богданівна ПК 01467243/03884 – 21
73. Шмотолоха Мирослава Павлівна ПК 01467243/03885 – 21
74. Шуліга Мар’яна Миколаївна ПК 01467243/03886 – 21

 

Список педагогічних працівників, які проходили курси підвищення кваліфікації в рамках Концепції Нової української школи без відриву від основного місця роботи та  з  компенсацією затрат на тему “Сучасні освітні інновації» (14.12-18.12.2021)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Номер та серія документа

1. Вельгош Олеся Миронівна ПК 01467243/03887 – 21
2. Гринчишин Володимир Дмитрович ПК 01467243/03888 – 21
3. Заплатинська Галина Всеволодівна ПК 01467243/03889 – 21
4. Зварич Віра Володимирівна ПК 01467243/03890 – 21
5. Чернюх Наталія Зіновіївна ПК 01467243/03891 – 21
6. Шарко Степан Іванович ПК 01467243/03892  – 21