Школа «Разом із Університетом»

Метою діяльності Школи «Разом із Університетом» є проведення серії занять, тренінгів, майстер-класів тощо для розвитку та стимулювання зацікавленості дітей до навчання, підтримка обдарованих дітей та реалізація принципу надання рівного доступу до якісної освіти учням усіх шкіл.

Суботня «Школа Разом з Університетом»

Суботня «Школа Разом з Університетом» для школярів 5-11 класів загальноосвітніх середніх шкіл працює за різними напрямками підготовки, відповідно до профілю базових факультетів Університету.

Суботня «Школа Разом з Університетом» складається з:

Для навчання відводиться 3 академічні години на день, тривалість заняття 40 хвилин.  Заняття проводяться у цікавій формі з використанням комунікативного методу, змістовна частина спрямована як на повторення вивченого, так і на засвоєння нових знань, не передбачених шкільною програмою. Заняття відбуваються у малокомплектних групах (не більше 15 осіб).