«Аутизм: проблеми комплексної допомоги. Концепція ТЕССН: методи і методики»Після закінчення тренінгу слухачі отримують відповідний сертифікат.

Унікальний курс для спеціалістів «Аутизм: проблеми комплексної допомоги. Концепція ТЕССН: методи і методики» розрахований на два роки навчання. Курс організований Центром неперервної освіти спільно з Консультативним центром “ГО «Справа Кольпінга в Україні», Фондом  «Дитина з майбутнім» при підтримці  Національного педагогічного імені М.Драгоманова.

Курс містить 4 модулі, кожен з яких передбачає 4 семінари. Координатор курсу – доктор психологічних наук, професор кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка Катерина Островська.

Заняття  відбуваються раз на місяць в Києві, Львові і Луцьку з вересня 2014 року по квітень 2016. Слухачі можуть відвідувати кожний семінар чи модуль окремо.

Навчання на семінарі дає учасникам загальні знання з конкретної теми, вказаної в програмі. В результаті навчання кожен учасник отримує свідоцтво Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки і сертифікат Фонду «Дитина з майбутнім» за підписом лектора.

Навчання в рамках 1-го модуля курсу дає можливість оволодіти принципами роботи за методикою ТЕАССН з обов’язковою наступною супервізією.

Навчання дозволить учасникам працювати з дітьми з порушенням психофізичного розвитку в інклюзивних дошкільних закладах і школах за найновішими європейськими та американськими технологіями в якості асистента дитини або спеціаліста при наявності диплому державного зразка про педагогічну або психологічну освіту.