Курси перепідготовки з питань радіаційної безпеки

На курсах перепідготовки з питань радіаційної безпеки Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки навчання проходять працівники підприємств та організацій, які здійснюють діяльність з джерелами іонізуючого випромінювання. Основною метою проведення курсового навчання є оновлення слухачами знань з радіаційної безпеки з врахуванням нових законодавчих, нормативних та регулюючих документів, які б дали змогу ефективно покращити безпеку персоналу при діяльності з використанням радіоізотопних та генеруючих джерел іонізуючих випромінювань.

Після проходження курсів слухачі, які успішно складають іспит, отримують свідоцтво встановленого зразка.

Тривалість курсів – два тижні. Обсяг – 72 год.

Адреса: 79017 м. Львів, вул. Ген. Тарнавського, 107, к. 217 «Лабораторія ядерного практикуму та дозиметрії ЛНУ імені Івана Франка», тел. 239-47-89.