Курси з підготовки арбітражних керуючих

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки на базі Центру підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки з 2012 року проводить підготовчі курси з отримання спеціальних знань у сфері відновлення платоспроможності та банкрутства і здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) під час провадження справи про банкрутство.  Підготовчі курси може пройти будь-яка фізична особа, яка має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту та стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років.

Термін навчання – 2,5 місяці.

Перелік документів, які необхідно подати для вступу на курси з підготовки арбітражних керуючих

1.  Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Документ про повну вищу (економічну або юридичну) освіту та додаток до нього (оригінал та нотаріально посвідчена копія).
  3. Дві фотокартки розміром 3х4.
  4. Копія паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації).
  5. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  6. Копія трудової книжки (посвідчена за місцем роботи).

Після успішного складання заліку за результатами підготовки слухачі курсів отримують сертифікат про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Адреса: 79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, кім. 108, тел. 239-41-39