Набір на комп’ютерні курси “Основи програмування мовою С++”

18.09.2015 | 23:23

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр доуніверситетської підготовки та сертифікаційної освіти

Оголошується набір слухачів на комп’ютерні курси «Основи програмування мовою С++» на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЛНУ імені Івана Франка. Навчання на цих курсах спрямоване на одержання знань і практичних навичок програмування мовою С/C++.

Цей навчальний курс розрахований на слухачів, які:

• не мають досвіду програмування;
  • вжезнайомі з основамипрограмування, алехочуть розібратисяв ООП;
  • планують розпочатисвій розвиток в сфері IT-технологій.

Заняття проходять в групах по 10 осіб (вартість навчання 2500 грн.) (або в малокомплектних групах по 3 особи (вартість навчання 6000 грн.)) і розпочинаються в міру комплектування груп. Загальна тривалість навчального курсу – 72 год.

Термін проведення курсів – 18 тижнів (по 2 заняття в тиждень). Тривалість одного заняття 80 хв. (2 академічні години).

Слухачі, які успішно пройшли курс навчання, отримують свідоцтво встановленого зразка.

Адреса: 79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16

Тел.: (032) 239-41-39