Набір на комп’ютерні курси “Основи програмування мовою С++”

19.09.2016 | 09:57

Львівський національний університет імені Івана Франка
Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Центр доуніверситетської підготовки та сертифікаційної освіти

Оголошується набір на 2016/17 н. р. слухачів на комп’ютерні курси «Основи програмування мовою С++» на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЛНУ імені Івана Франка. Навчання на цих курсах спрямоване на одержання знань і практичних навичок програмування мовою С/C++.

Цей навчальний курс розрахований на слухачів, які:
• не мають досвіду програмування;
• вже знайомі з основами програмування, але хочуть розібратися в ООП;
• планують розпочати свій розвиток в сфері IT-технологій.

Заняття проходять в групах по 10 осіб (вартість навчання 1050 грн.) (або в малокомплектних групах по 3 особи (вартість навчання 3500 грн.)) і розпочинаються в міру комплектування груп. Загальна тривалість навчального курсу – 72 год.

Термін проведення курсів – 18 тижнів (по 2 заняття в тиждень). Тривалість одного заняття 80 хв. (2 академічні години).

Слухачі, які успішно пройшли курс навчання, отримують свідоцтво встановленого зразка.

Адреса: 79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16
Тел.: (032) 239-41-39