Набір на консультативні курси щодо складання іспиту для визначення рівня володіння державною мовою

03.09.2021 | 09:55

Львівський національний університет імені Івана Франка

Філологічний факультет

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки спільно з філологічним факультетом запрошує на консультативні курси щодо складання іспиту для визначення рівня володіння державною мовою.

Обсяг курсів – 20 год. (триватимуть 1 тиждень) або 40 год. (триватимуть 2 тижні). Кількість слухачів в одній групі – 5 або 10. Заняття розпочинатимуть у міру комплектування груп.

Вартість курсів становить від 810 (група – 10 слухачів, тривалість – 20 год.) до 3 096 грн. (група – 5 слухачів, тривалість – 40 год.) залежно від тривалості навчання та кількості слухачів у групі.

Заняття проводять із застосуванням дистанційних технологій.

Для запису на курси необхідно або зателефонувати за тел. (032)255-35-78, або надіслати заповнену анкету на електронну пошту cpkdp-ipodp@ukr.net, або безпосередньо зареєструватись за адресою: Львівський національний університет імені Івана Франка, Центр неформальної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, 79000  м. Львів,  вул. Січових Стрільців,  16,   кім. 108 з 1000 год. до 1600 год.

Договір про надання освітніх послуг, заповнену заяву-анкету слухача курсів та копію квитанції про оплату за навчання необхідно подати в Центр неформальної освіти не пізніше ніж за 5 днів до початку навчання на курсах.