Набір на курс “Системно-поведінковий метод розв’язання проблем”

24.01.2023 | 10:59

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр післядипломної освіти

ЗАПРОШУЄ на курс

«Системно-поведінковий метод

розв’язання проблем»

Курс спрямований на розв’язання проблем, базується на системному підході, містить елементи когнітивно-поведінкової та системної психотерапії, а також психотерапії, сконцентрованої на вирішенні проблеми. Курс призначений для психологів, фахівців, які здобувають психологічну та психолого-консультаційну освіту. Дає змогу структурувати роботу з клієнтом на будь-якому етапі психологічної роботи. Може бути як самостійним, так і допоміжним методом у роботі психолога.

Відповідає фундаментальній потребі людини в самоактуалізації – розкритті широкого спектру можливостей та утвердженні нею свого індивідуально-неповторного способу буття в світі.

Умови навчання:

Кількість академічних годин – 72

Мінімальна кількість слухачів  – 10 осіб.

Вартість навчання:  6250   грн.

Початок навчання – з 3 березня 2023 р.

Навчання відбуватиметься п’ятниця, субота, неділя.

Дати занять: 3,4,5 березня,  17,18,19 березня,      31 березня,01,02 квітня,     21,22,23 квітня.

Форма навчання – очна.

Для формування груп необхідно надіслати заяву-анкету до 1 березня 2023 р. на електронну пошту  cpo-ipodp@ukr.net.

Довідки за телефонами: (032) 239-4195; 0984294930.

Після закінчення курсів слухачі отримають сертифікат встановленого зразка.