Набір на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

18.05.2022 | 14:43

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки здійснює набір для участі в семінарі з питань відновлення платоспроможності баржників або визнання їх банкрутами у рамках підвищення кваліфікації арбітражних керуючих.

Термін навчання – 27.0601.07.2022 р.

Прийом документів – 23.0522.06.2022 р. (понеділок – п’ятниця 1000 – 1500 год.)

Перелік документів, які необхідно подати для зарахування на курси підвищення кваліфікації арбітражних керуючих:

1. Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Копія свідоцтва арбітражного керуючого.
  3. Копія паспорта (1, 2 сторінки та сторінка із зазначеним місцем реєстрації).
  4. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
  5. Договір про надання освітньої послуги (заповнюється в Інституті).
  6. Копія квитанції про сплату освітньої послуги.
  7. Копія документа, який засвідчує зміну прізвища (у випадку, якщо у наведених вище документах є різні прізвища тієї самої людини).

Для зарахування на курси необхідно або надіслати скановані копії документів із вище наведеного переліку на електронну пошту cpkdp-ipodp@ukr.net, або безпосередньо їх подати за адресою: Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, Центр неформальної освіти, 79000  м. Львів,  вул. Січових Стрільців,  16,   кім. 108, тел. (032) 239-41-39.

Семінар буде проводитися з використанням дистанційних технологій. Вартість навчання становить 2 530 грн.

Після успішного складання підсумкового заліку за результатами проходження курсів підвищення кваліфікації слухачі курсів отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації арбітражного керуючого, яке є необхідною умовою для подальшого провадження діяльності арбітражних керуючих.

За довідками звертатись:

м. Львів, вул. Січових Стрільців,16, кім. 108