Набір на мовні курси

13.01.2017 | 12:57

Львівський національний університет  імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр неперервної освіти

 оголошує набір  на 2 семестр 2016-2017 н.р.

 

1) Семестрові мовні курси  (англійська, німецька, польська, іспанська, французька, арабська, китайська, перська, турецька, японська, корейська мови)

Умови навчання:

Кількість академічних годин у семестрі – 72; Тривалість навчання – 3 місяці; Заняття відбувають 2 рази в тиждень по 2 години

2) Курси розмовної англійської мови за програмою English Speaking Club – це практика активного використання розмовної англійської мови, спрямована на подолання мовного бар’єру для слухачів, які володіють рівнем pre-intermediate (А2), intermediate (В1) або upper-intermediate (В2).

Умови навчання:

Кількість академічних годин у семестрі – 36; Тривалість навчання – 2,5-3  місяці; Заняття відбувають 1 раз в тиждень по 2 години

 

Заяви на мовні курси приймаються до 10 лютого 2017 року за адресою: вул. Січових Стрільців, 16, к.103

Вступне тестування для визначення рівня мовної компетенції  – 11 лютого 2017 року

Початок навчання – з березня 2017 року

 

3) Суботня школа «Разом із Університетом» для учнів 7-10 класів

  • школа юного правника

Суботня школа юного правника дозволить школярам сформувати власне бачення професійного майбутнього та обрати фах правника, забезпечить наявну потребу майбутніх студентів юридичного факультету у спеціалізованій довузівській підготовці, надасть потенційним абітурієнтам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на першому курсі факультету («Теорія держави і права», «Історія держави і права», «Конституційне право»), сприятиме поступовому переходу від поверхневих тем шкільної програми до значно складніших навчальних дисциплін.

  • школа журналістської майстерності «Проба пера»

Суботня школа журналістської майстерності «Проба пера»це вивчення азів сучасної  журналістської діяльності, яке базуватиметься на майстер-класах журналістів провідних ЗМІ України, навчальній практиці у студентських телестудії та редакції, цікавих лекціях професіоналів з різних суспільних сфер, підготовці учнів 11-х класів до творчого конкурсу при вступі на факультет журналістики.

  • школа з основ психології «Пізнай себе»

Суботня школа з основ психології «Пізнай самого себе»  має на меті ознайомити учнів із основами психологічних знань, розвинути у них соціальні та комунікативні компетенції, здатність до самоаналізу та саморозвитку.

  • школа успішного учня

Суботня школа успішного учня має на меті сформувати в учнів основи навичок швидкого та ефективного опрацювання інформації, її сортування та презентації, що є обовязковою передумовою успішного навчання в школі, університеті та поза межами академічних навчальних закладів. Заняття спрямовані на розвиток основ самоменеджменту, вміння вести дискусії, презентувати і обґрунтовано захищати власну думку, злагоджено працювати в команді.

  • школа географічного краєзнавства «Львів – простір можливостей»

Суботня школа географічного краєзнавства – це вивчення Львова з погляду його економічного, соціального, культурно-освітнього потенціалу, можливостей реалізувати себе у місті.

  • мовна школа (англійська, німецька мови)

Суботня мовна школа це вивчення іноземної мови, яке базуватиметься на прикладах з різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух» та «спонтанного» спілкування.

Умови навчання: заняття відбуваються щосуботи (3 уроки по 45 хвилин); кількість академічних годин – 36 (1 академічна година = 45 хвилин); кількість осіб в групі – 10-12; тривалість навчання – 3 місяці  (лютий-квітень); початок навчання – по мірі комплектування груп; навчання – платне

Для формування груп необхідно до 3 лютого 2017 року надіслати на електронну пошту cno-ipodp@ukr.net анкету учасника, заповнену у довільній формі. Всі інші документи (письмова заява, копія свідоцтва про народження дитини) подаються батьками після формування груп за адресою: вул. Січових Стрільців, 16, к.103 щодня з 10.00 до 16.00. Угода про навчання буде укладатися з батьками дітей  в день подачі документів.

4) Суботня школа для дорослих «Тренерська майстерня» за програмами:

– Інтерактивні методики організації навчання осіб різного віку

– Корекційна та інклюзивна освіта (курси за програмами: «Асистент вчителя в інклюзивній школі», «Аутизм: проблеми комплексної допомоги», «Концепція ТЕССН: методи і методик» тощо)

– Техніки психотерапії (курси за програмами: «Терапевтичний підхід і техніки Короткотермінової Терапії Сконцентрованої на Розв`язку (BSFT) в роботі з кризою, травмою і постравматичним стресовим розладом»; «Підхід, сконцентрований на розв`язок в психотерапії узалежнень»  тощо).

Умови навчання: Заняття відбуваються щосуботи; кількість осіб в групі – 12-15; кількість академічних годин – 72. 

Для участі у суботній школі «Тренерська майстерня»і формування груп необхідно до 10.02.2017 р. надіслати на електронну пошту  cno-ipodp@ukr.net анкету учасника.

Довідки за телефонами: (032) 239-44-89; 067-703-84-92.