Навчання осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого

06.09.2022 | 14:30

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на курси з підготовки арбітражних керуючих

Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки здійснює набір на курси підготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого.  Навчання може пройти будь-яка фізична особа, яка має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту.

Термін навчання – 6 тижнів. Точні дати проведення навчання будуть оголошені після формування групи.

Прийом документів – з 05.09 до 19.10.2022 р.

Перелік документів, які необхідно подати 

для зарахування на курси з підготовки арбітражних керуючих

 

  1. Заява на ім’я ректора Університету (заповнюється в Інституті).
  2. Нотаріально посвідчені копії документа про повну вищу (економічну або юридичну) освіту та додатка до нього.
  3. Одна фотокартка розміром 3x4.
  4. Копія паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації).
  5. Копія індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Після подання документів та повідомлення про початок навчального процесу укладається договір про надання освітньої послуги та здійснюється оплата за навчання. Вартість навчання становить 12290 грн.

Подати документи можна й дистанційно, переславши їхні скановані копії на електронну пошту cpkdp-ipodp@ukr.net та одночасно надіславши поштою пакет документів згідно переліку в паперовому вигляді рекомендованим листом за адресою: Інститут післядипломної освіти та до університетської підготовки ЛНУ імені Івана Франка, 79000 м. Львів, вул.. Січових Стрільців, 16, кім. 108.

Заява

Договір про надання освітньої послуги

Квитанція про оплату

У випадку успішного складання підсумкового заліку за результатами підготовки слухачі курсів отримують сертифікат про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами, яке є необхідною умовою для отримання ліцензії на провадження діяльності арбітражних керуючих.

За довідками звертатись:

тел. (032) 239-41-39
м. Львів, вул. Січових Стрільців,16, кім. 108