Суботня школа для дітей «Разом із Університетом»

05.09.2017 | 16:53

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр неперервної освіти

 ЗАПРОШУЄ

  

на навчання школярів  6-11 класів у

Суботню  школу «Разом із Університетом»

 

  • мовна школа (англійська мова) за програмою English Children’s Club

Суботня мовна школа – це вивчення англійської мови, яке базуватиметься на прикладах з різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух» та «спонтанного» спілкування.

  • школа юного правника

Суботня школа юного правника дозволить школярам сформувати власне бачення професійного майбутнього та обрати фах правника, забезпечить наявну потребу майбутніх студентів юридичного факультету у спеціалізованій довузівській підготовці, надасть потенційним абітурієнтам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на першому курсі факультету («Теорія держави і права», «Історія держави і права», «Конституційне право»), сприятиме поступовому переходу від поверхневих тем шкільної програми до значно складніших навчальних дисциплін.

  • школа журналістської майстерності «Проба пера»

Суботня школа журналістської майстерності «Проба пера»це вивчення азів сучасної  журналістської діяльності, яке базуватиметься на майстер-класах журналістів провідних ЗМІ України, навчальній практиці у студентських телестудії та редакції, цікавих лекціях професіоналів з різних суспільних сфер, підготовці учнів 11-х класів до творчого конкурсу при вступі на факультет журналістики.

  • школа з основ психології «Пізнай себе»

Суботня школа з основ психології «Пізнай самого себе»  має на меті ознайомити учнів із основами психологічних знань, розвинути у них соціальні та комунікативні компетенції, здатність до самоаналізу та саморозвитку.

  • школа успішного учня

Суботня школа успішного учня має на меті сформувати в учнів основи навичок швидкого та ефективного опрацювання інформації, її сортування та презентації, що є обов’язковою передумовою успішного навчання в школі, університеті та поза межами академічних навчальних закладів. Заняття спрямовані на розвиток основ самоменеджменту, вміння вести дискусії, презентувати і обґрунтовано захищати власну думку, злагоджено працювати в команді.

  • школа географічного краєзнавства «Львів – простір можливостей»

Суботня школа географічного краєзнавства – це вивчення Львова з погляду його економічного, соціального, культурно-освітнього потенціалу, можливостей реалізувати себе у місті.

   

Умови навчання:

заняття відбуваються щосуботи (3 уроки по 45 хвилин);

кількість академічних годин – 36 (1 академічна година = 45 хвилин);

кількість осіб в групі – 12;

тривалість навчання – 3 місяці  (жовтень-грудень);

вартість навчання – 900 грн. за семестр.

 

Для формування груп необхідно до 22 вересня 2017 року надіслати на електронну пошту cno-ipodp@ukr.net анкету учасника, заповнену у довільній формі. Оплата за навчання проводиться після завершення комплектації груп але не пізніше, ніж 1 день навчання. Комплектація груп і оплата за навчання – з 25 вересня до 30 вересня 2017 року. Початок навчання – з жовтня 2017 року. Письмова заява та угода про навчання буде укладатися з батьками дітей  у перший день навчання.

Довідки за телефонами: (032) 239-44-89; 067-703-84-92.

 

зразок Анкети учасника (дитини)

 

Напрям навчання (вказати): мовна школа; школа юного правника; школа журналістської майстерності; школа з основ психології,; школа успішного учні; школа географічного краєзнавства;.

Прізвище (дитини)_________________________________

Ім’я (дитини) _____________________________________

Школа (дитини) _______________

Клас (дитини) __________________

№ мобільного телефону батьків ____________________

Електронна пошта батьків _________________________