Суботня школа «Разом з Університетом»

20.10.2016 | 14:43

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр неперервної освіти

 Суботня школа «Разом з Університетом»

 ЗАПРОШУЄ

 

на навчання на 2 семестр 2016-2017 н.р.

школярів 7-11 класів

 

1) у мовну школу (англійська, німецька мови)

Суботня мовна школа – це вивчення іноземної мови, яке базуватиметься на прикладах з різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух» та «спонтанного» спілкування.

2) у школу юного правника

Суботня школа юного правника дозволить школярам сформувати власне бачення професійного майбутнього та обрати фах правника, забезпечить наявну потребу майбутніх студентів юридичного факультету у спеціалізованій довузівській підготовці, надасть потенційним абітурієнтам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на першому курсі факультету («Теорія держави і права», «Історія держави і права», «Конституційне право»), сприятиме поступовому переходу від поверхневих тем шкільної програми до значно складніших навчальних дисциплін.

3) у школу журналістської майстерності «Проба пера»

Суботня школа журналістської майстерності «Проба пера»це вивчення азів сучасної  журналістської діяльності, яке базуватиметься на майстер-класах журналістів провідних ЗМІ України, навчальній практиці у студентських телестудії та редакції, цікавих лекціях професіоналів з різних суспільних сфер, підготовці учнів 11-х класів до творчого конкурсу при вступі на факультет журналістики.

4) у школу географічного краєзнавства «Львів – простір можливостей»

Суботня школа географічного краєзнавства – це вивчення Львова з погляду його економічного, соціального, культурно-освітнього потенціалу, можливостей реалізувати себе у місті.

Умови навчання: Заняття відбуваються щосуботи (3 уроки по 45 хвилин);  кількість осіб в групі – 10-12; тривалість навчання – 3 місяці (лютий-квітень); кількість академічних годин – 36 (1 академічна година = 45 хвилин).  Навчання платне.

Для участі школярів у суботній школі «Разом з Університетом» і формування груп необхідно до 3.02.2017 р. надіслати на електронну пошту cno-ipodp@ukr.net анкету учасника, заповнену у довільній формі.  Всі інші документи (письмова заява, копія свідоцтва про народження дитини) подаються батьками після формування груп за адресою: вул. Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти) щодня з 10.00 до 16.00. Угода про навчання буде укладатися з батьками дітей  в день подачі документів.

Зразок Анкети учасника (дитини)

Прізвище (дитини)__________________________ Ім’я (дитини) ______________________________

Вибрати Школу, у якій буде навчатися дитина: мовна школа (англійська мова); мовна школа (німецька мова); школа юного правника; школа журналістської майстерності; географічного краєзнавства

Місце навчання (дитини) ________ (вказати школу)  Клас (дитини) ________

№ мобільного телефону батьків _____________ Електронна пошта батьків ______________

За довідками звертатися за адресою:

вул. Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти),

тел. (032) 239-44-89; 0677059962; cno-ipodp@ukr.net