Завершення навчання на курсах підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

13.07.2020 | 14:43

У Львівському національному університеті імені Івана Франка в період з 29 червня до 3 липня 2020 року відбулося навчання арбітражних керуючих м. Львова та Львівської області на курсах підвищення кваліфікації. Курси були організовані спільно Центром підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Університету, департаментом з питань банкрутства Міністерства юстиції України та  Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Львів).

У зв’язку із запровадженням в Університеті карантину, пов’язаного із запобіганням  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, навчання здійснювалося із використанням дистанційних технологій. До навчального процесу були залучені досвідчені викладачі кафедр цивільного права та процесу, адміністративного та фінансового права юридичного факультету Університету Бек Ю. Б., Богдан Й. Г., Якубівський І. Є., Юркевич Ю. М. та Мостовий А. С.

3 липня відбувся підсумковий залік під головуванням завідувача сектору навчання арбітражних керуючих Міністерства юстиції України Городецької В. В., за результатами якого 30 арбітражних керуючих отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.