Warning: fopen(/usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/wp-mail-bank/error-logs.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 45

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/local/www/apache22/data/faculties/ipodp/wp-content/plugins/wp-mail-bank/wp-mail-bank.php on line 46
Перелік документів для подання абітурієнтами в Приймальну комісію Університету – Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Перелік документів для подання абітурієнтами в Приймальну комісію Університету

Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до Університету тільки в електронній формі (за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua). Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії Університету лише у випадку осіб, які мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, передбачені п. 2.3 цих Правил, або право на зарахування за квотами-1, квотами-2.

1. копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;
  2. копія сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), виданого у 2016 році;
  3. копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
  4. чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см.

Інші оригінали чи копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями, установленими законодавством, у терміни, визначені для прийому документів.

Вступник пред’являє особисто документ, що посвідчує особу та громадянство, документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.

(пп. 5.1-5.9 «Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2017 році»).