Перелік документів для подання абітурієнтами в Приймальну комісію Університету

Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до Університету тільки в електронній формі (за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua). Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії Університету лише у випадку осіб, які мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, передбачені у розділі VI цих Правил, або право на зарахування за квотою-1.

1. копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;
  2. копія сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  3. копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
  4. чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см.

Інші оригінали чи копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями, установленими законодавством, у терміни, визначені для прийому документів.

Вступник пред’являє особисто документ, що посвідчує особу та громадянство, документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.

Вступники можуть подати до 7-ми заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) та відкритих конкурсних пропозиціях не більше ніж з 4-ьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

(розділ VI «Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2018 році»).