Курси німецької мови

 

Центр німецької мови у Львові (Sprachlernzentrum Lwiw) є офіційним акредитованим партнером Німецького культурного центру «Goethe-Institut в Україні», що заснований у 2001 році на основі договору між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Goethe-Institut. Центр відкритий для всіх, хто цікавиться німецькою мовою, культурою та побутом німецькомовних країн і прагне здобути або поглибити свої знання та вміння.

У Центрі працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці-германісти, які систематично поглиблюють свої знання та вдосконалюють педагогічну майстерність на тренінгах та семінарах Goethe-Institut в Україні та за її межами.

У співпраці з Goethe-Institut Центр німецької мови у Львові активно підтримує реалізацію освітніх та культурних проєктів як-от: Міст до вищої освіти (Studienbrücke), Міст до професійної освіти (Berufsbrücke), програма підготовки молодих викладачів „Das Grüne Diplom“, культурний проєкт „Deutsche Spuren“, а також проведення виставок на актуальну тематику та заходів під час Форуму видавців у Львові тощо. З 2016 року при Центрі німецької мови працює Екзаменаційний центр Goethe-Institut.

На базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Центр  пропонує курси німецької мови для слухачів різного рівня підготовки (А1-С2) від початківців до досвідчених користувачів, а також готує до мовних іспитів Goethe-Institut.

З детальною інформацією про Центр та курси німецької мови ви можете ознайомитися на  сайті https://slz.org.ua/ua/network/lviv та у соцмережах Instagram: Sprachlernzentrum_lwiw та Facebook: @slz.lviv

 

Презентація

 

Оголошення про набір

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка, Центр німецької мови, акредитований партнер Goethe-Institut оголошує набір на онлайн-курси з підготовкою до іспитів Goethe-Zertifikat:

✅ 9 тижнів суперінтенсивну тричі на тиждень по 2 години

✅ мовні курси на піврівнях А1.2, А2.2, В1.2, В2.2, С1.2

✅ у кожен курс включено підготовку до іспитів Goethe-Zertifikat;

✅ інтенсивне вивчення мови на кожному піврівні;

✅ онлайн-навчання у зручний для вас час;

✅ курси для дорослих та підлітків;

✅ безкоштовне письмове та усне тестування на визначення рівня знань.

✅ вартість одного піврівня – 7700 грн.

✅ 3/4 квітня – початок навчання

Реєструйтеся тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxKJI7k8vzMeh7R7B5CARq1Koxx–lcvWBsO6kq5p0s7WZJQ/viewform

Деталі на нашому сайті: https://slz.org.ua/ua/network/lviv

Instagram: Sprachlernzentrum_lwiw

Facebook: @slz.lviv